CatchCar: Hızlı Unicode ve Özel Karekter Eklemek

Belgelerinize Hızlı Olarak Unicode ve Özel Karekter Ekleyin

Belgelerinize hiç zaman kaybetmeden sadece tek bir tıklama ile unicode ve özel karakter eklemek ister misiniz? Ücretsiz CatchCar programı ile belgeler içersinde her hangi bir şey yapmadan sadece sağ tıklayarak bağlam menüsünden özel karakter ekleyin.

CatchChar ile, kendi açılır menüsü yardımı ile hızlı bir şekilde düzenleme kutusundan veya belgeler içinde unicode karakterleri eklemek mümkün olacak. Ayrıca özelleştirmek ve sık kullanılan özel karakterleri içerebilir. Bu ve ek kopyalama, yapıştırma işlemi gerektirir dahili Windows aracı kullandığı için kesinlikle daha hızlıdır.

 

 

Bir kez indirin ve ücretsiz yükleyin, karakter menüsünü getirmek için bir tuş belirleyin.Varsayılan Alt+Shift+C, ancak herhangi bir kombinasyon olarak değiştirebilirsiniz. Programı açarak Change Hot Key seçeneğine tıklayın ve C yerine seçebileceğiniz harfi seçin. Bundan sonra özel karakter eklemek isterseniz bu kısyaolu kullanın ve anında karakterleri ekleyin.

Bir belge yazacağınız zaman, sadece özel menüyü getirmek için kısayol kombinasyonuna tıklayın. Artık seçin ve hızlı şekilde özel karakter ekleyebilirsiniz. Eğer isterseniz, aynı zamanda özel ALT karakterleri oluşturabilir ve özel menüye ekleyebilirsiniz. Program penceresinden Edit Menu seçeneğinden özel karakterler ekleyebilir silebilirsiniz.

 

 

Eğer sıkça metninizde unicode ve özel karakterler ekleme ihtiyacı duyuyorsanız, kesinlikle CatchCar programını kontrol etmelisiniz.

Free Download: CatchCar İndir (1,98 Mb) 

Not: İndirme konusunda sorun yaşarsanız veya program hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz üretici sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CatchCar: Hızlı Unicode ve Özel Karekter Eklemek İçin Yorum Yap