Cep Telefonuna Özel Google Talk Uygulaması

Cepte Google Chat Uygulaması

Cep telefonlarının hayatın neredeyse her anında kendisini gösterdiği şu günlerde artık bütün işlerinizi telefon üzerinden halletmeniz mümkün.Öyleki arkadaşlarınız ile sohbetlerinizi bile chat programları sayesinde telefonlarınız üzeri,nden gerçekleştirebiliyorsunuz.Bu chat programlarına en güzel örneklerden birisi de Google Talk uygulmasıdır.

Google Talk uygulaması Android, BlackBerry ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.Bu uygulama Google‘ın anında mesajlaşma yazılımıdır ve web üzerinde de kullanmanız mümkündür. Android ve BlackBerry için bir uygulama şekilde hazırlanan Gtalk, iOS işletim sistemine sahip cihazda ise web tabanlı bir uygulama halinde kullanılabiliyor. Gtalk uygulamasının diğer alternatiflere nazaran en cazip kılan özelliklerinden birisi de ücretsiz oluşudur…

Android İçin Google Talk İndir

Google Talk İndir

Cep Telefonuna Özel Google Talk Uygulaması” İçin 13 Cevap

  1. Google indirme diye birşey yoktur. Telefonunuzun modelini söyleyebilir misiniz? İnternete girebiliyormusunuz?

  2. Merhaba ; birşey sormak istiyorum google talk’ı samsung star wifi’ye yükleye biliyomuyum herhangi bi sorun çıkarmı yardımcı olursanız sevinirim .

  3. Android,BlackBerry ve iOS işletim sistemlerin de çalışıyor. Sizin telefonunuz Samsung İşletim sistemine sahip galiba. O yüzden çalışmaz. Telefonunuzun modelini tam olarak söyleyebilir misiniz?

  4. telefonumun markası samsung star wifi 5233W ,ayrıca bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim .

  5. Ben teşekkür ederim. Samsung star wifi 5233W Tam dokunmatik telefon, Samsung İşletim Sistemine sahip olduğu için bu uygulamayı desteklemiyor.

  6. Android, BlackBerry ve iOS işletim sistemlerini destekler. 5800 Symbian işletim sistemli olduğu için deteklemez.

  7. BEN GOOGLE TALK İMDİRMEK İSTİYORUM AMA HİCBİR SİTE BULAMADİM TELEFONUMUN MARKASİ LG P350

Cep Telefonuna Özel Google Talk Uygulaması İçin Yorum Yap