Chrome 15 Yayınlandı! İndirin

Google Chrome 15

Google, Chrome yeni sürümü Chrome 15 kararlı sürümünü yayınladı.

Web tarayıcısı muhtemelen bilgisayarınızdaki yazılımların en önemli parçası. Çok zaman çevrimiçi bir tarayıcı içinde harcama: arama, sohbet, e-posta, alışveriş, banka, haber okuyun ve çevrimiçi videoları izlemeniz zaman, genellikle bir tarayıcı kullanılır.Google Chrome tarayıcılar arasında son yıllar da farkını daha çok göstermeye başlıyor. Chrome 15 yenilikleri ve özellikle hız farkıyla daha çok kullanıcı sayısına ulaşıyor.

Chrome 15 Özellikleri ve Yenilikleri

Yeni sürümde de “Yeni sekme”  işlevleri aynı, ancak sayfa düzeni ve davranışı biraz değiştirilmiş. Yeni sekme butonuna tıkladığınız zaman Chrome Web Store kutusunu göreceksiniz. Kutuya tıkladığınız zaman Chrome Web Store sayfasına gidiyorsunuz.

Hız:

Krom, mümkün olan her şekilde hızlı şekilde tasarlanmıştır: bir çırpıda, masaüstü yükler web sayfaları başlatmak için hızlı, hızlı ve karmaşık web uygulamaları çalıştırır.

Sadelik:

Chrome’un tarayıcı penceresi, akıcı, temiz ve basit. Chrome da verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış özellikler içerir. Örneğin, arama yapabilir ve aynı kutuya gezinmek ve ancak istediğiniz sekmeleri düzenlemek hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz

Güvenlik:

Chrome tarayıcı olduğundan emin olmak için yerleşik malware ve phishing koruması, otomatik güncelleme ile web üzerinde daha güvenli ve daha güvenli tutmak için tasarlanmış güncel en son güvenlik güncelleştirmelerini ve daha fazlası.

Chrome Web Store:

Chrome Web Store, Google Chrome için uygulamalar, uzantıları ve temalar binlerce keşfetmek bir online pazar. Chrome Web Store‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Google Chrome diğer tarayıcılardan ayıran özellikleri;

Hızlı başlangıç

Google Chrome, bir çırpıda başlattı.

Hızlı yükleme

Google Chrome, web sayfalarını hızlı bir şekilde yükler.

Hızlı arama

Web doğru adres çubuğundan arama yapın

Chrome 15 indirin.

Chrome 15 Yayınlandı! İndirin İçin Yorum Yap