Chrome Araç Çubuğundan Youtube, Radyo vb Çalan Müziği Kontrol Etme

YouTube, Google Müzik, Radyo vb çeşitli popüler hizmetlerden, müzik dinlemek isterseniz, duraklatma veya şarkılar arasında geçiş yapmak için sekmeler arasında açmak veya gezinmek zor olur.  Google Chrome Music Controller uzantısı ile dinlediğiniz müziği duraklatma/oynatmak için izin vermek için araç çubuğuna basit bir kontrol paneli yerleştirir. Artık bu uzantı sayesinde Chrome araç çubuğundan kolayca dinlediğiniz müzikleri yönetebilirsiniz.

Eklentinin çalışması için tek koşul müzik çalma sekmesinin aynı Chrome penceresinde olması gerekir. Online müzik dinleyenler için kullanışlı bir uygulama.

Uzantıyı yüklediğiniz zaman tarayıcının sağ üst köşesinde eklendiğini ve simgesini göreceksiniz. Müzikleri kontrol etmek isterseniz simgesine tıklayın ve o an dinlediğiniz müziği duraklatma, sesini kısma, şarkıyı değiştirme seçeneklerini görürsünüz.

Online çalışıyorsunuz ve bir şarkı değiştirmek için sekmeleri geçmek istemiyorsanız, araç çubuğundaki düğmesine tıklamanız yeterli.

Music Controller birden fazla sekmeler arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan, müzik dinlemek için harika bir yol sunar.

Chrome İçin Music Controller Uzantısını Yükle

Chrome Araç Çubuğundan Youtube, Radyo vb Çalan Müziği Kontrol Etme İçin Yorum Yap