ContactSync: Ağ Kullanıcıları ile Outlook Kişileri Senkronize Etme

Outlook kullanıcıları için güzel bir uygulama sunuyoruz.

Ağ kullanıcıları arasında belirli Outlook kişileri paylaşmak istiyorum ama kartvizit adres defterinden elle almak ve göndermek ve bağlı kullanıcılara göndermek zorunda kalmak istemiyorum diyorsanız sizin için güzel uygulama mevcut.

ContactSync ustalıkla Outlook 2010 programında, zahmetsizce ağa bağlı olan herkese belirli bir grubu paylaşmaya olanak sağlayan ücretsiz eklenti. Bu eklenti temelde kullanıcıların kolayca iş arkadaşları ile iş bağlantılarını paylaşmak ve ortak temas gruplarını her zaman senkronize tutmak izin için geliştirilmiştir. Paylaşılan grubu değiştirmek, eklemek, kişiyi kaldırmak ve düzenlemek ve seçtiğiniz herhangi bir grubu o anda senkronize eder ve paylaşılan kişi kategorisini değiştirmeyi sağlar.

Bu eklenti otomatik olarak tanımlanan iletişim kategorisinden kişileri eşitlemek için paylaşılan kişi klasörü belirtmeniz gerekir. Örneğin, sizinle birlikte çalışanlar iş kişi listesi güncellenmiş sürümüne anında erişebilir, böylece paylaşılan kişi klasörünü çalışma kişiler kategorisinde eşitlemeyi seçebilirsiniz.

Üzerinde eklenti kurulduktan sonra, masaüstü bir uygulama olarak başlatabilirsiniz. Ana arayüzü Outlook’a bağlanmak ve paylaşmak için kişileri seçmek için bazı temel seçenekler sunar. Başlamak için, paylaşmak istediğiniz Sync Slot ve iletişim kategorisine göre Outlook Profil, belirtin. Bittikten sonra, senkronize edilmelidir ve kişiler klasörlerini belirtmeniz gerekir. Burada, ilk ana iletişim klasörünü seçin ve sonra belirtilen kişi kategorisinde senkronize etmek için ortak iletişim klasörünü seçin.

Contact Sync temas eşitleme işlemini zamanlama sağlar. Varsayılan olarak, her 30 dakika sonra kişileri senkronize edebiliyor ama ayarları eşitleme zaman aralığını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, doğrudan eşitleme günlüğü göndermek için e-posta adresi girmek için seçebilirsiniz.

Kişileri klasörleri belirttikten sonra, yinelenen kişilerinveya kişilerin taşınacak olan konumunu belirtin. Tüm ayarları yaptıktan sonra, ortak klasör ile belirtilen kişiler kategorisini senkronize etmek için Sync‘yi tıklayın. Bu ayrıntılı bir log dosyası tanımlanmış klasör (ler) ile temas eşitler, her zaman oluşturur ve e-posta gönderme seçeneği ayarları etkinse, otomatik olarak belirtilen alıcıya günlük dosyası gönderir.

Bu aynı zamanda standart Outlook sürümü (Exchange sunucusu yapılandırması olmadan) ile çalışır. Herhangi bir kişi klasörünü senkronize edebilirsiniz.

Ücretsiz sürümü 3 ağ kullanıcısı ile sadece 30 kişiyi eşitlemeyi destekler. Senkronize kişi sayısını artırmak için çalışma ve kurumsal sürümlerini de satın alabilirsiniz.

ContactSync, Outlook 2003, Outlook 2007 ve Outlook 2010 programları destekler.

ContactSync İndir Ana Sayfadan İndir

ContactSync: Ağ Kullanıcıları ile Outlook Kişileri Senkronize Etme İçin Yorum Yap