En Faydalı Windows 7 Programları

Windows 7’nin İhtiyaç Duyduğu Programlar

Windows 7 kullanıcılarının bilgisayarlarından tam anlamıyla verim alabilmeleri ve gereksinim duyabilecekleri programları bu sayfada sizlere sunuyoruz.Eğer sizde Windows 7 kullanıyorsanız yada Windows 7 kullanmaya yeni başlayanlardan iseniz aşağıdaki programları edinmenizi tavsiye ederiz.

Windows Live Essentials

Bilgisayarınız için faydalı bir çok yazılımın tek bir pakette bulunduğu Windows Live Essentials paketi kesinlikle bilgisayarınızda yüklü olması gereken bir programdır.Microsoft’un bu paketi içerisinde Windows Live Messenger, Windows Live Photo Gallery, Windows Live Movie,  Windows Live Mail gibi birbirinden faydalı yazılımlar bulunuyor.

Windows Live Essentials İndir

Ad-Aware

Bilgisayarların en büyük baş belalarından birisi de casus yazılımlardır.Kişisel bilgilerinizi çalan ve internet ortamına aktana bu casus yazılımlara karşı Ad-Aware’i kullanabilirsiniz.Kişisel bilgilerinizi koruma altına almak ve  bilgisayarınızı tehditlere karşı korumak istiyorsanız bu programı tercih etmeniz büyük fayda sağlayacaktır.

Ad-Aware İndir

Microsoft Security Essentials

Ücretsiz bir antivirüs çözümüarıyorsanız, Microsoft Security Essentials tam aradığınız araç. Devamlı olarak güncellenen aracın kullanımı oldukça kolay ve sizi virüslerden, zararlılardan koruyor. Kullanmak için yüklemeniz yeterli.

Microsoft Security Essentials İndir

Foxit Reader

PDF dosyalarınızı görüntülemek için Adobe Acrobat Reader‘dan daha hızlı bir program arıyorsanız ihtiyacınız olan yazılım Foxit Reader’dır.

Foxit Reader İndir

7-zip

Arşiv dosyalarını açmak, dosya sıkıştırmak  ve daha fazlası için ücretsiz olan 7-zip programı kesinlikle bilgisayarınızda bulunması gerekir.Zip ve RAR gibi popüler sıkıştırılmış dosyaları ve daha fazlasını açmak için 7-zip en iyi seçenektir.

7-zip İndir

VLC Media Player

Bilgisayarınızda ön yüklü olarak gelen Windows Media Player’ın bazı durumlarda çalamadığı dosyalar ile karşılaşabilirsiniz.Buda caınızı fazlası ile sıkabilir.Ancak bütün video formatlarını çalabilmek için tercih etmeniz gereken bir program bulunuyor.O da VLC Media Player’dır.

VLC Media Player İndir

En Faydalı Windows 7 Programları İçin Yorum Yap