En İyi Eğitim Sitesi Hangisidir?

Eğitimde İnternetin Faydaları

İnternet dünyasında aradığınız her şeyi bulmak neredeyse mümkün.İnterneti eğitim amaçlı kullanmak ise internetin en büyük faydası olmaktadır.Özellikle çocukların internetten eğitim amaçlı faydalanmaları hem kendisini geliştirmek açısından hemde eğitimi açısından çok büyük getirileri olacaktır.Bu yüzden çocukların en faydalı ve en iyi siteleri kullanması da çok önemlidir.

En İyi Eğitim Sitesi Hangisi?

“En İyi Eğitim Sitesi” adı altında ödül dağıtan Türkiye Bilişim Derneği, 2010 yılı için en iyi internet sitesini belirledi.Türkiye Bilişim Derneği her yıl düzenli olarak düzenlediği Ulusal Bilişim Kurultayı’nda Hizmet Ödülleri’nin 27.sini sahiplerine verdi.Türkiye Bilişim Derneği tarafından “En İyi Eğitim Sitesi” seçilen site ise mesleki gelişim ve paylaşım platformu sunan Vitamin Öğretmen, oldu.

“En İyi Eğitim Sitesi” VitaminÖğretmen’nin aldığı bu ödül için Sebit Uygulama Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Sadi Türeli şunları söyledi; “Dünya çapında gerçekleştirilen eğitim atılımları, öğretmen odaklı ilerlemektedir. Vitamin’iöğrenci ve öğretmen faydası için geliştirmiştik, Vitamin Öğretmen’i ise, eğitimde dönüşümü sağlayacak olan öğretmenlerimize özel sunuyoruz. VitaminÖğretmen ile, öğretmenlerimizin mesleki yetkinliklerini geliştirmek amacıyla, onların katkısı ve paylaşımı ile anlamlı hale gelen bir ortam hazırladık”ifadelerini kullandı

En İyi Eğitim Sitesi Hangisidir?” İçin 3 Cevap

En İyi Eğitim Sitesi Hangisidir? İçin Yorum Yap