En İyi Kameralı Akıllı Telefonlar

Fotoğraf Çekmek İsteyenlere

Dijital fotoğraf makineleri artık cep telefonu olmadan pek tercih edilmiyor.Çünkü cep telefonları artık dijital fotoğraf makinalarının sunduklarını verebiliyor.Tabi çok büyük beklentiler içerisinde değilseniz.Durum böyle olunca kameralar da çıkarılabilir aksesuar ve entegre özellikleri ile kendisini geliştirdi ve fark yaratmaya başladı.İşin özü fazla profesyonel fotoğraflar istemiyorsanız cep telefonları işinizi fazlasıyla görmektedir.

Piyasaya sürülen kameralı cep telefonu modeli o kadar fazla ki acaba hangisi tercih etmeliyim diye kararsız kalmanız doğaldır.En iyi modeli seçmek isteyebilirsiniz fakat yetersiz bilgi nedeniyle yanlış tercih yapabilirsiniz.Kameralı telefon satın alırken öncelikleriniz arasında fotoğraf kalitesi iyi olan bir model var ise işiniz biraz daha kolay demektir.Çünkü sizin için fotoğraf çekme açısından en iyi cep telefonlarını bir araya getirdik.

İşte En İyi 5 Kameralı Cep Telefonunu 

Samsung Galaxy S II

8 megapiksel Galaxy S II, kullanımı kolay, düzenleme kontrolleri geniş bir seçim sunar ve mükemmel fotoğraf kalitesi ile büyüleyici.İç ve dış mekanlarda mükemmel kalitede resimler sunuyor.

HTC Sensation 4G

Sensation 4G kamera da dahil olmak üzere tüm özellikleri ile büyüleyici bir cihaz. 8-megapiksel kamera zor koşullar altında bile mükemmel görüntü kalitesi sunuyor.Otomatik fokus, çift LED flaş ve düzenleme seçenekleri ve etkileri çeşitli özellikler de dahil olmak üzere, geniş bir yelpazede sunulan bir cihaz.

 

 

 

HTC Evo 3D

İhtiyacınız olan tüm düzenli 2D fotoğraflar için  3D fotoğrafları unutun.Kalitesi mükemmel,  özellikleri geniş bir seçim hakkı sunuyor ve 1080p HD video çekimleri yapabiliyor.

iPhone 4

IPhone 4 için 5 megapiksel kamera, tek başına yeterince iyi.Fakat daha büyük bir beklenti içerisinde iseniz  iTunes App Store üzerinde yer alan fotoğraf uygulamalar ile birleştirdiğinizde, fotoğraf çekim ve video için iyi bir kalite sunan güçlü bir cihaz elde edecesiniz.

 

Nokia N8

12 megapiksellik kamerası ile çok kaliteli resimler çekmenizi sağlıyor.Nokia’nın Amiral gemisi olan N8 ile unutulmaz görüntüler yakalayabilir ve HD video çekimleri yapabilirsiniz.

En İyi Kameralı Akıllı Telefonlar İçin Yorum Yap