En İyi Masaüstü Özelleştirme Araçları

5 Faydalı Araç

Bilgisayar masaüstünü kendi ihtiyaç ve zevkinize göre özelleştirmeniz için sizlere birbirinden faydalı araçlar sunuyoruz.Bu araçlar ile kendi ihtiyaçlarınıza göre yeni bir masaüstü oluşturabilirsiniz.Hem Windows hem Linux hemde MAC için faydalı araçları barındıran yazımıza kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederiz.

Rainmeter (Windows)

Windows masaüstünüzü geliştirmek için en önemli araçlardan birisi Rainmeter’dir. Bu araç ile masaüstünüde yapılacak listesi, takvim, hava durumu gibi bir çok widget gösterebilirsiniz.Ayrıca farklı temalar için de tıklayınız...

GeekTool (Mac)

GeekTool isimli araç sayesinde Mac masaüstünüzde sistem bilgilerini, metin dosyalarını, fotoğrafları ve diğer bilgileri göstermeniz münkündür.

Samurize (Windows)

Windows araçlarından birisi olan Samurize isimli araç, masaüstünüzde görüntülenen bilgileri özelleştirmenize yarar.Rainmeter benzeri çok faydalı bir araçtır.

Conky (Linux, FreeBSD)

Linux için masaüstü aracı olan Conky isimli araç sayesinde sistem bilgilerini ve diğer bilgileri masaüstünüzde görmeniz mümkündür.Bununla birlikte CPU, bellek ve disk kullanımı gibi yüzlerce bilgiyi de masaüstünde gösterebilirsiniz.

Fences (Windows)

Masaüstü yönetim aracı olan Fences aracı sayesinde masaüstünüzde kısayolları organize edebilirsiniz.Masaüstünüzde dilediğiniz yere sınırlar koyarak kısayollarınızı arka planda gizlemiş oluyorsunuz.

Ayrıca Bakınız…

Windows 7 Masaüstü Araçları

En İyi Bilgisayar Bakım Programları

 

En İyi Masaüstü Özelleştirme Araçları” İçin Bir Cevap

En İyi Masaüstü Özelleştirme Araçları İçin Yorum Yap