En İyi Oyun Faresi

Oyun Oynamak İçin Fare Aramayın

Oyun oynamak için sadece ekran kartına yada kasa donanımına sahip olmak yeterli gelmeyebilir.İyi oyuncular için, en iyisini arayanlar için muhakkak yan donanımlarında en iyi olması gerekiyor.Özellikle FSP’lerin tadını ve zevkini en yüksek derecede çıkarmak için bu donanımlara ihtiyacınız olacaktır.

Bu donanımlardan birisi de hatta en önemilerinden birisi hiç kuşkusuz faredir.Hızlı bir fare oyun için çok önemlidir.Sadece hızı değil fonksiyonları ile de bir çok faydasını göreceksiniz.

Mad Catz R.A.T. 7 İle Yapabilecekleriniz

İhtiyacınızı karşılayacak Mad Catz R.A.T. 7 olacaktır.İlk bakışta robot görünümü veren bu fare sizi de etkileyecektir.Tasarımı ilk bakışta tam not vermek için yeterli bit neden.

Fare benim elime göre değil derdine son veren bu fareyi kendi el uzunluğunuza göre ayarlayabiliyorsunuz.Bu özel tasarımının yanı sıra başparmak desteğinde de 2 adet tuş bulunuyor.

Fare bize kendisini inanılmaz derecedeki çözünürlüğü ile ıspatlıyor.İnanılmaz bir hassaslığa sahip olan bu fare 5600 dpi. El uzunluğunda olduğu gibi hassasiyeti de kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Son teknoloji bu farenin ağırlığını ayarlayabiliyor ve tuşları programlayabiliyorsunuz.Mükemmel bir kullanım sunan bu fareyi kendi alışkanlıklarınıza göre uyarlayabiliyorsunuz.

En İyi Oyun Faresi” İçin 3 Cevap

  1. hocam çok güzel bir mouse 8 aydır almaya uğraşıyorum ama bulamıyorum sen nerden getirttin?

En İyi Oyun Faresi İçin Yorum Yap