En İyi Ücretsiz Windows 64 Bit Resim Editörü

En İyi Ücretsiz Windows 64 Bit Resim Editörü

En İyi Ücretsiz Windows 64 Bit Resim Editörü, Düzenleyicisi: Windows işletim sistemi için bir çok program 32 bit işletim sistemlerine uygun olarak üretilmiştir. Windows 64 bit işletim sistemleri için uygun olan programlar bulmak biraz zor oluyor. Ama teknolojinin hızla ilerlemesi ile artık bir çok program üreticisi hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemine uygun olarak programlarını üretiyorlar. Bende sizin için Windows 64 bit işletim sisteminize uygun olan Resim editörü, düzenleyicisi programlarını sunmaya çalışacağım.

64 Bit İşletim Sistemi İçin Ücretsiz Resim Editörleri

Paint.NET 

Paint.NET çok iyi bir orta düzey fotoğraf düzenleyici programı. Eğriler dahil olmak üzere güzel fotoğraf düzeltme araçları içerir. Karıştırma modları ve eksiksiz katmanları ile çok güzel bir uygulama ve ayarlanabilir opaklık / şeffaflık seviyeleri mevcuttur.

Paint.NET ücretsiz resim ve fotoğraf düzenleme yazılımı bilgisayarlar için Windows üzerinde çalıştırabilirsiniz. Katmanları desteği ile sezgisel ve yenilikçi bir kullanıcı arayüzü, sınırsız geri alma, özel efektler, faydalı ve güçlü araçlar sunuyor.

Windows 7,Vista,XP işletim sisteminiz ile uyumlu çalışır.

 

GIMP  

Gimp ücretsiz resim editörü çok kapsamlı bir program. Photoshop programları için alternatif olarak gösterilen en iyi ücretsiz programlardan birisi.Tabi profesyonel photoshop programları ile aynı düzeyde olamaz. Ücretsiz yazılım olmasına rağmen birçok işlemlerinizi yapmaya yardımcı olabilir. Ücretsiz resim,fotoğraf,görüntü editörü.

Hızlı ve kolay fotoğraf düzenleme, görüntülerdeki veya Gimp ile görüntü formatlarını dönüştürme işlemi de yapabilirsiniz.

Windows 7 64 bit işletim sisteminiz ile uyumlu çalışır.

 

Picasa

Google tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan ücretsiz kaliteli bir program. Bir çok efektleri ile resimleriniz üzerinde harika değişiklikler yapın arkadaşlarınızla anında paylaşın.

Picasa yükleme konusunda bir sorun oluşursan burdan indirebilirsiniz. Windows 64 bit işletim sisteminiz ile uyumlu çalışır.

 

En İyi Ücretsiz Windows 64 Bit Resim Editörü İçin Yorum Yap