Facebook News Reader Nedir?

Facebook, News Reader Ne İşe Yarar?

Son yapılan araştırmalarda facebookun 2017 yılına kadar kullanıcılarının %80’ini kaybedeceği soylentilerinden sonra face book kullanıcılarına kulak vermeye başladı bu yönde Facebook, yeni özellikleriyle internet gündeminin popüler konuları arasında yer almaya devam ediyor. Kullanıcılarının isteklerine kulak veren Facebook, uzun süredir üzerinde çalıştığı “News Reader”in son durumu hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Paper olarak da bilinen ve FlipBoard’a benzer bir platform olarak kullanıma sunulacak News Reader’in, tüm haber kaynaklarından gelen haberleri tek bir sayfada ve akıcı olarak sunacağı biliniyor. Facebook’a entegre olarak çalışıp çalışmayacağı veya mobil uygulasında yer verileceği hakkında gizem henüz bozulmuş değil.

Yeni bir güncelleme getirerek akışları ve zaman tünelinde iyileştirmelere giden Facebook’un uzun sürenin ardından yalnızca mobil uygulamalarını güncellemiş olması, bir başka projeler üzerinde yoğunlaştığı hakkında tüyolar veriyor. Facebookun yeni özelliğini Nisan ayında kullanıma sunulması bekleniyor.

Facebook News Reader Nedir? İçin Yorum Yap