Facebook Sayfasını Kişiselleştirme (Better Facebook)

Facebook’u Özelleştiren Eklenti

Dünyanın en popüler sosyal platformu olan Facebook için bir yenilik daha.Milyonlarca kişinin her gün milyonlarca mesaj gönderdiği, paylaşımlarda bulunduğu ve oyunlar oynadığı bu sosyal ağı kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlayabileceksiniz.Kendi Facebook sayfanızı oluşturabilirsiniz.

Better Facebook eklentisi ile Facebook sayfanızın arayüzünü kendi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.Böylece daha kolay bir kullanıma sahip olan Facebook  sayfanızda istediğinize daha çabuk ulaşabileceksiniz.

Bu eklenti Facebook sayfanıza yeni özellikler ekleyerek sayfanızı geliştirmenize olanak tanır.Kişisel ihtiyaçlarınıza çözümler getirerek kolay kullanım imkanı sunan bu eklenti ile Facebook’un görünüşünü yeni sayfalar ve çeşitli bilgiler ekleyerek geliştirebilirisiniz.

Better Facebook eklentisi, sayfalandırılmış haber beslemeleri, gelişmiş haber filtreleri, okunan gönderileri gizleme, yeni yorumları vurgulama,arkadaş takip edici (sizi silenleri görme) ve daha bir çok özelliğe sahip.

İndirme Linkleri

Facebook Sayfasını Kişiselleştirme (Better Facebook) İçin Yorum Yap