FIFA 2012 Yenilikleri

Yenilenmiş FIFA

Futbol oyunu denilince akla gelen ilk isimlerden birisi de hiç şüphesiz FIFA oyunudur.EA tarafından her yıl düzenli olarak geliştirilip yeni bir versiyon olarak karşımıza çıkan FIFA son versiyonu olan 2012 için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken ilk bilgilerde geldi.Fransız PlayStation dergisine FIFA 2012 hakkında açıklama yapılması oyun hakkında yenilikleri de ortaya çıkarmış oldu.

Impact Özelliği

FIFA 2012’de göreceğimiz ilk özellik ‘Impact‘ adındaki özellik olacak.Bu özellikte kullanılan fizik motoru sayesinde futbolcuların çarpışması hesaplanacak.Bu da demek oluyor ki futbolcular darbelere göre etkilenebilecekler.Yada herhangi bir dış etkiye maruz kalmadan yere ters basması sonucunda sakatlanabilecek.

‘Vision Game’

Bu özellik ise meşhur kör paslara son vermeyi amaçlıyor.Görünmeyen oyunculara pas atmayı zorlaştıracak olan bu özellik ile ezbere pas atma olayı da ortadan kaldırılmaya çalışılacak.Bunu yapmak için de ya futbolcunun görüş açısı yada ekran baz alınacak.Fakat kesin bir bilgi de bulunmuyor.

Diğer Yenilikler

Geliştirilmiş top sürme sistemi, üç yeni stadyum, yeni bir kamera ayarı ve birtakım görsel iyileştirmeler var. FIFA 2012’nin bu senenin sonbaharında PC, Xbox 360 ve PS3 içinçıkması bekleniyor.

FIFA 2012 Yenilikleri” İçin 2 Cevap

FIFA 2012 Yenilikleri İçin Yorum Yap