Firefox da Web Sayfalarının Renklerini Özelleştirin

Firefox da Web Sayfaları İçin Farklı Renk Düzenleri

Color Transform tercihinize göre web sayfalarını birden fazla renk dönüşümleri uygulamanızı sağlayan basit Firefox eklentisi. Renk düzenini, renk değişimi veya bir sayfanın parlaklığını azaltmak kısacası istediğiniz şekilde web sayfalarını özelleştirmek isteyenler için çok güzel bir eklenti.

Color Transform yükledikten sonra, bir araç çubuğu için birden fazla renk düzenleri ve dönüşümlerine erişim sağlar, adres çubuğunun hemen yanına eklenir. Siyah üzerine beyaz, yeşil yeşil, mor üzerine pembe, mavi mavi ve benzeri gibi 12 renk şemaları içerir. Ayrıca, kontrastı arttırarak veya azaltarak, aydınlatma, renk tonu azaltarak, doygunluk seçenekleri azaltma veya artırma ve daha fazla olmak üzere 16 farklı renk dönüşümleri, uygulamak mümkündür.

İlk dört mor renkli düğmeler dönüşümleri uygulamak ve kaydetmek için kullanılabilir. İlk düğme kaydedilmiş özel dönüşümü uygulamak için izin verir. İki ve üçüncü düğme HTML elemanı seçmenizi ve incelememizi sağlar, özel dönüşümü kaydetmenizi sağlar. Son düğme varsayılan dönüşüm uygulamanızı sağlar.

Araç çubuğundaki simgesine sağ tıklayarak aşağıdaki resimde de gözüktüğü gibi renk ayarları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Birden fazla renk şemaları, çeşitli dönüşümler ile birlikte, web sayfaları için uygulanabilir. Bir renk düzenini seçin ve ardından araç çubuğundan doygunluk, renk tonu veya kontrast değiştirin. Ayarladığınız web sayfasını hızlı bir şekilde kaydedin ve diğer web sitelerine uygulayabilirsiniz.

Color Transform Firefox Eklentisi

Firefox da Web Sayfalarının Renklerini Özelleştirin İçin Yorum Yap