Galaxy S5 Özellikleri

Samsung Galaxy S5 Özellikleri Resimleri Videoları

Samsung yeni galaxy s5 i tanıtmaya hazırlanırken özellikleri hakkındaki dedikodular resimler sosyal medya da gezinmeye başladı bile.

galaxy

24 Şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması planlanan Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S5’in içereceği özellikleri internete sızdı.

Globalde büyük bir merakla beklenen Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni telefonu Galaxy S5, donanımsal özellikleriyle Samsung’un bugüne kadar çıkaracağı en iyi akıllı telefon olacak. 2 farklı işlemci modeli ile karşımıza çıkması muhtemel olan Galaxy S5’in 3G’li modelinde 64 bit mimarili Exynos 6 işlemci, LTE modelinde ise Snapdragon 805 işlemcinin yer alacağı düşünülüyor.

İki farklı modelin de 3 GB RAM içereceği sanılırken, cihazın ekranı 5.24 inç olacak ve önceki telefonlarda olduğu gibi Super AMOLED ekran teknolojisi de bu cihazda kullanılacak. 16 megapiksel dahili kameraya sahip olması beklenen cihazın 32 ila 64 GB hafızalı model seçenekleri olacak.

Bakalım beklendiği gibi Samsung Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy S5’i mi tanıtacak yoksa yıllardır gün yüzüne çıkarmadığı Tizen işletim sistemli yeni telefonlar mı sahne alacak?

Galaxy S5  Videoları

http://www.youtube.com/watch?v=EipIuVD3M1s

 

Galaxy S5 Resimleri

640 × 360 – teknolojioku.com

Galaxy S5 Özellikleri İçin Yorum Yap