General Mobile Discovery 2 Özellikleri

General Mobile Discovery 2 Tanıtımı

Akıllı telefon pazarında rekabet iyice artmaya başladı. Piyasaya hızlı bir giriş yapan General Mobile, yeni akıllı modeli Discovery2’yi piyasaya sürdü.

General Mobile, Akıllı telefon piyasasına Discovery ile merhaba demişti. Android işletim sistemli akıllı model, yüksek performans sunan donanım özelliklerine karşın düşük fiyatıyla piyasaya iyi bir giriş yapmışta.

General Mobile, Discovery 2 Özellikleri

 

Artık Akıllı telefon pazarında söz sahibi olan General Mobile Discovery 2’nin Donanım gücünün yükseltileceği fakat fiyatın sabit olarak bırakılacağı akıllı modelde 5 inç büyüklüğünde HD çözünürlük sunan Gorilla Glass 3 ekran teknolojisi kullanılacak.

720p’nin kullanılmasıyla yüksek bir performansı hedefleyen Discovery 2’de, Qualcomm’un 1.4 GHz hızında işlem gerçekleştiren 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi kullanılacak. Ram ise iki katına çıkarılarak 2 GB Ram kullanan akıllı modelin Adrenı 305 grafik işlemcisine sahip olacak.

1080p çözünürlüğünde çekimler yapabilen 13 Megapiksel ve ön kamerası ise 5 Megapiksel olacak. batarya gücü 2500 mAh olacak. Discovery 2, Android 4.3 sürümüyle kullanıcı karşısına çıkacak ve 4.4 KitKat sürümüne yükseltilebilecek.

Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi’ı, NFC bağlantısı ve Çift SIM kart özelliği Discovery 2de de olacak.

General Mobile, Discovery 2 Videoları

http://www.youtube.com/watch?v=npzBhRVe_DQ

http://www.youtube.com/watch?v=sL55PQIl3Eg

 

General Mobile, Discovery 2 Resimleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

General Mobile Discovery 2 Özellikleri İçin Yorum Yap