gleeBox: Klavye Kullanarak Web Sitede Gezinme

Sadece Klavye İle Web Sitelerinde Gezinin

gleeBox klavye ve komut satırı sevenler için mükemmel bir araçtır. Bu Chrome, Mozilla Firefox, Safari uzantısı, web siteleri için sadece klavye ile rahatlıkla gezinmenizi sağlar. Fare ile gerçekleştirilen işlemler için alternatifler sağlar. gleeBox klavye ile web sayfalarında gezinmek için son derece özelleştirilebilir ve kolay bir yol sunar. Başlamak için, G tuşuna basın, arama çubuğuna bağlantı ismin bir bölümünü veya tamamını yazın, gleeBox o sayfada hemen bağlantıyı vurgular. Daha sonra URL’ye gitmek için Enter tuşuna veya yeni bir sekmede bağlantıları açmak için Shift+Enter tuşuna basabilirsiniz.

Herhangi bir metin girdiğinizde, gleeBox metin sorgusu ile eşleşen geçerli sayfaya linklerini arayacaktır. Herhangi bir bağlantı bulursa, bunları vurgular ve Tab tuşuna basarak bunları gezinebilirsiniz. Enter tuşuna basarak belirli bir bağlantı açabilirsiniz.  H başlıkları gezinmek için kullanılır.

 

GleeBox Seçenekleri, varsayılan davranış biçimini, bir arama motoru seçmenize, kısayolları ve URL’leri devre dışı bırakmaya, Appearance-Görünüm seçeneği boyutu veya temayı seçmenize olanak tanır.

gleeBox Uzantısını Yükle: Chrome İçin – Firefox İçin – Safari İçin

gleeBox: Klavye Kullanarak Web Sitede Gezinme İçin Yorum Yap