Google+ Nasıl Kayıt Yapılır?

Google+

Google kendi işletim sistemi ve yazılımı ile Google+ yı ortaya çıkardı. Google+ Facebook benzeri bir yapısı ile Facebook’a rakip olabilecek hatta daha ötesine gidecek. Google+ arkadaş çevresi oluşturmak, yeni insanlarla tanışmak ve sohbet, oyunlar oynamak, Kameralı Sohbet v.b. bir çok özelliği ile Facebook benzeri özellikleri mevcut. Google+’yı ayıran en büyük özelliği ise Videolu Sohbet yapabilmek.Arkadaş çevrenizle Google+ üzerinden kameralı sohbet özelliği gerçekten ilgi çekici olacak. Google+’nın en büyük avantajı Google’nin bünyesinde olduğu için, Google anasayfasından rahatlıkla ulaşma imkanı sağlıyor.

Google+ hakkında bilgisi olmayanlar için ve yeni kayıt oluşturmak isteyenler için resimli anlatım sunuyoruz. Aşağıdaki adımlar ile kolayca kayıt yapabilirsiniz.

Google+ Kayıt Yapma

1.Adım

Kayıt yaptırmak için ilk olarak Google sayfasını açınız. Google anasayfasının sol üst köşesinde “+Siz” butonuna tıklayınız

2.Adım

Aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak. Bu ekrandan gerekli yerleri doldurarak “Katıl” butonuna tıklayarak kayıdınızı yapabilirsiniz ve aşağıdaki adımları takip ederek kaydınızı tamamlayın.

 

 

3.Adım Ek Profil Bilgi Ekleme

4.Adım Tanıdığınız Kişileri Bulma

5.Adım Kullanıcı Takip Etme

6.Adım Profil Sayfanız

Google+ Nasıl Kayıt Yapılır? İçin Yorum Yap