Hayat Kurtaran Programlar

Ücretsiz Programlar

download

Hayatınızı kolaylaştıracak 10 ücretsiz yazılımı sizlerle paylaşıyorum. Programların iki cümlelik basit tanıtımlarını yaptıktan sonra indirme linklerini de vereceğim. Hayırlı uğurlu olsun.

1- Share KM Ücretsiz İndir

Karşınızda 10 Ücretsiz Yazılım!
Bu program Android kullanıcılarına özel olup, Android telefonunuz ile bilgisayarınız arasında bağlantı kurarak Android sisteminizi bilgisayarınızın faresi ve klavyesi ile yönetebiliyorsunuz.

Tıkla İndir

 

2- MusicTuner Bedava İndir

Karşınızda 10 Ücretsiz Yazılım!
Bazen aklınıza takılan bir müziği veya videoyu saatlerce aradığımız olur.  Ancak artık aradığınızı MusicTurner’a yazmanız yeterli. Bırakın siz başka bir işle uğraşırken o sizin yerinize tüm internetin altını üstüne getirsin ve size sadece keyfini çıkarmak kalsın.

Buradan İndir

 

3- Cherryplayer Bedava İndir

Eğer sizde popüler sitelerden müzik ve video indirmekten kendinizi alamıyorsanız ve belirli kategorilerde müzik dinliyorsanız doğru iz üzerindesiniz.

Buradan İndir

 

4- Fidelizer Ücretsiz İndir

Karşınızda 10 Ücretsiz Yazılım!
Fidelizer, sizin için çalışan, bilgisayarınızda birkaç uygulama açık olsa bile size en iyi ses kalitesini vermeye çalışan bir program. Eğer sürekli ince ayarlar yapmaktan yorulduysanız bu program tam size göre.

Buradan İndir

 

5- 3D Mark 2013 Ücretsiz İndir

Karşınızda 10 Ücretsiz Yazılım!
Eğer niyetiniz bilgisayarınızın grafik gücünü test etmekse, başka hiçbir yola başvurmanızı gerektirmeyecek bir programa sahipsiniz. İşte karşınızda 3D Mark 2013!

Tıkla İndir

 

6- XWidget Ücretsiz İndir

Karşınızda 10 Ücretsiz Yazılım!
Masaüstünüzün dağınıklığı ile bir türlü başa çıkamıyor musunuz? Birde XWidget’i deneyin!

Buradan İndir

 

7- CCleaner Ücretsiz İndir

Açılımı Crap Cleaner olan CCleaner programı ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları yani internet geçmişiniz silerek ya da programları kaldırarak daha istikrarlı ve performanslı bir sistem elde edebilirsiniz. Küçük boyutuna rağmen sistem temizliği konusunda çok güçlü ve profesyonel olmasının yanı sıra kullanımı basit olan bu ücretsiz program bilgisayarınızın tertemiz hale gelmesini ve ilk günkü gibi hızlı çalışmasını sağlamakta alanında en iyisi.

Buradan İndir

 

8- OpenOffice Bedava İndir

OpenOffice.org açık kaynağın hem bir ürünü hemde bir projesi olarak göze çarpan ücretsiz bir ofis program paketi dağıtımı. İçerisin de bulundurduğu yazı işlemcisi, tablolama programı, tanıtım yöneticisi ve çizim yazılımı ile tam bir çözüm paketi olan OpenOffice basit arayüzü ve diğer profesyonel ofis yazılımlarına paralel gelişmiş özellikleri ile bilgisayar kullanıcıları için önemli bir değer olarak gelişimine devam ediyor.

Ücretsiz Ofis Yazılım Paketi; OpenOffice indirmek için tıklayınız

 

9- BurnAware Free Ücretsiz İndir

CD/DVD/Blu-ray Yazma Programı; BurnAware kolay bir şekilde sahip olduğunuz dosyaları ve verileri CD/DVD gibi medyalar üzerine yazdırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program. Her türlü verinizi yanınızda taşımak veya yedeklemek için CD ve DVD’ lerinize depolamak istediğiniz BurnAware Free basit yapısı ve kolay kullanımı sayesinde size yardımcı olmaya hazır.

BurnAware Free indirmek için tıklayınız

 

10- Comodo Internet Security

Dünyanın en iyi güvenlik duvarı programlarından birisi olarak görülen Comodo Firewall ‘un ve yine Comodo tarafından geliştirilmiş olan Comodo Antivirus’un tek bir program içerisinde toplanması ile ortaya çıkan Comodo Internet Security ile artık internet güvenliğiniz için ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Comodo Internet Security indirmek için tıklayınız

Hayat Kurtaran Programlar İçin Yorum Yap