Incredible StartPage: Chrome Başlangıç Sayfası Eklentisi

Incredible StartPage: Chrome Başlangıç Sayfası Eklentisi

Google Chrome Incredible StartPage eklentisi ile Chrome başlangıcına farklı bir görünüm kazandırın. Hızlı erişim başlangıç sayfası eklentisi ile Chrome araç çubuğundaki pek çok yer imleri, sık kullanılanlar için daha kolay ulaşımlı bir görünüm verin.

Incredible StartPage ücretsiz eklentisi ile Google Chrome Başlangıç Sayfasını (StartPage) dilediğiniz şekilde özelleştirebilir ve zevkinize uygun hoş bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

 

 

Bu eklenti ile neler yapabilirsiniz;

  • Not kağıdına istediğiniz bilgileri yazabilirsiniz. Mesala unutacağınız ve yapacağınız şeyleri bu not kağıdına yazabilirsiniz. Farklı renkler de ki kağıtlara farklı farklı bilgiler yazabilirsiniz.

 

  • Not kağıdının alt kısmın da ki Gmail simgesine tıkladığınız zaman Gmail hesabınıza gidebilirsiniz. Hemen yanın da takvim var.
  • Diğer bir özelliği ise Closed. Geçmiş te denilebilir. En son girdiğiniz web sayfalarına bakabilirsiniz.
  • Bookmarks da, bu bölümde olan yer imleri adreslerini hemen yan tarafındaki büyük kutuya sürükle bırak yöntemi ile rahatlıkla bırakabilirsiniz.
  • Büyük alan ise Chrome araç çubuğunda ki sık kullanılan web sayfaları yer alır.
  • Closed ve Bookmarks kutularının alt kısmında ise Theme Options (Tema Ayarlar) ve Advanced Options (Gelişmiş Ayarlar) ile başlangıç sayfasının temasını değiştirebilir, renk ayarları vb bir çok ayarları yapabilirsiniz.

 

  • Büyük alan üzerinde ki oklar ile büyük alan arkasındaki resmi değiştiebilirsiniz.

Free Download: Google Chrome ücretsiz Incredible StartPage eklentisini yüklemek istiyorsanız tıklayın.

Incredible StartPage: Chrome Başlangıç Sayfası Eklentisi İçin Yorum Yap