Internet Explorer 9 Beta’yı İndirin

IE 9 Beta Yayınlandı

Internet Explorer 9 ha geldi ha gelecek derken en sonunda beta sürümü ile kullanıcıların hizmetine sunuldu.Microsoft’un açıkladığı zamanda yayınladığı IE 9 beta sürümünde final sürümündeki bütün özellikler bulunuyor.

Internet Explorer 9 Yenilikleri

Internet Explorer 9’da kullanıcıları bekleyen yenilikler arasında en önemlileri HTML 5 ve CSS 3 desteği ve yeni JavaScript motoru olarak göze çarpıyor.

Internet Explorer 9 Beta’da bulacağınız ilginç özelliklerden biri de “Acid Test“. Bu özellik sayesinde bir web sitesinin Internet Explorer 9 ile ne kadar uyumlu olduğunu test etmeniz mümkün. IE9’daki yeni,liklerden biri de firefox’da olduğu gibi İndirme Yöntecisinin tarayıcıya eklenmiş olması…

Beta sürümünü indirecek olan kullanıcıları bir süpriz daha bekliyor.IE 9 bu defa Türkçe Dil desteği ile birlikte kullanılabiliyor.Aşağıdaki indirme linkine tıkladığınızda açılan sayfada tüm dillere ait indirme linklerini bulabileceksiniz.

Internet Explorer 9 Beta’yı İndirin” İçin Bir Cevap

  1. bazı web siteleri uyumluluk ayarlarında bile düzgün görüntülenemiyor. örnek http://www.abbasguclu.com.tr ortadaki beyaz fon yerine haber resimlerinin 1,2,3,4.. diye sıralandığı ve sırayla geçiş yaptığı bölüm olması lazım. ama 9 beta da yok!

Internet Explorer 9 Beta’yı İndirin İçin Yorum Yap