iPad veya iPod touch dan Telefon Görüşmesi Yapmak

iPad – iPod touch Mobil Cihazlarınızdan Telefon Araması Yapın

iPad veya iPod touch mobil cihazınızı telefon olarak kullanmak ister misiniz? Skype ya da Google Voice ile, bir VOIP telefon içinde standart iPad’i Wi-Fi bağlantısını açabilirsiniz ve böylece iPad ya da iPod dan doğrudan telefon aramaları ve metin mesajlarını almak mümkün olacak. Bu uygulamaları indirmek ücretsizdir ama dışarıdan arama yapmak ya da telefona mesaj göndermek istiyorsanız belli bir ücret öedemeniz gerekiyor.

Tabi arama yaparken kulaklık kullanmanız tavsiye edilir. Çünkü kocaman bir şeyin kulağınızda durması biraz abes olur dimi:)

 

iPad ve iPod Üzerinde Telefon Görüşmesi Yapmanın 3 Yolu

 

Skype

İlk olarak Skype ücretsiz uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Skype uygulaması ile sesli veya görüntülü telefon görüşmeleri yapabilir, hatta kısa mesaj göndermenizi sağlar. Bu uygulama ve yaygın olarak kullanılır, muhtemelen iPad için en iyi seçimdir.

 

Google Voice

Google Voice çok yüksek kaliteli VoIP aramalar yapmanızı sağlar. Google Voice Skype benzeri bir uygulama. iPad veya iPod mobil cihazınıza yükleyerek telefon görüşmelerine başlayabilirsiniz.

 

Talkatone

Talkatone temelde iPad için yerel bir Google Voice istemcisi, bu yüzden bir Google Voice hesabı kullanmanız gerekecek. Arama,mesajlaşma var ve uygulama iPod touch ve iPad kullanıcıları için çalışıyor.

 

Hangi uygulamayı kullanmak isteğinize ve cihazınıza göre değişir ama arama kalitesi açısından Skype ve Google Voice gerçekten harika uygulamar.

iPad veya iPod touch dan Telefon Görüşmesi Yapmak İçin Yorum Yap