iPhone İçin Firefox Yer İmi ve Tarayıcı İndirin

iPhone İle Geçimişinize Erişin

Firefox’un her ne kadar tarayıcı değil dediği Firefox Home bir tarayıcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.Apple’ın iPhone ve iPod ürünleri için hazırlanan, Firefox Home uygulaması tarayıcı olmayan bir program fakat artık bir tarayıcıdan beklenenleri karşılıyor.

Firefox Home 1.0.2 ile birlikte yepyeni özelliklere kavuşan, aynı zamanda 16 dil desteğine kavuşan Firefox Home, ilk başta bir tarayıcı olmasa da artık bir tarayıcı diyebiliriz. 1.0 sürümü bir mobil istemci olarak tasarlanmıştı. Amacı masaüstü versiyonundan yer imlerini ve diğer özellikleri alıp, tarayıcıya aktarmaktı.

Firefox Home 1.0.2 neden tarayıcıya dönüştüğü konusuna gelince ise artık adres yazıp internette gezme ve yer imleri ve geçmişte Awesome Bar ile arama yapmayı sebep göstermek mümkün.

Firefox Sync yani senktronizasyon işleminde iki nokta arasında şifreleme özelliğinin eklenmesi ise güvenliği arttırıyor.

Firefox Home İndir

Firefox Home uygulaması Apple’ın iPhone ve iPod ürünleri için hazırlanan, tarayıcı olmayan bir program.

Yeni özelliklere ve 16 dil desteğine kavuşan Firefox Home, yola gerçek bir internet tarayıcı olarak çıkmasa da buna gittikçe yaklaşıyor. 1.0 sürümü bir mobil istemci olarak tasarlanmıştı. Amacı masaüstü versiyonundan yer imlerini ve diğer özellikleri alıp, tarayıcıya aktarmaktı.

Firefox Home 1.0.2 sürümü ise bir adres çubuğuna kavuşarak, gerçek bir tarayıcıya dönüşüyor. Artık adres yazıp internette gezme ve yer imleri ve geçmişte Awesome Bar ile arama yapmak da mümkün.

Firefox Sync yani senktronizasyon işleminde iki nokta arasında şifreleme özelliğinin eklenmesi ise güvenliği arttırıyor.

iPhone İçin Firefox Yer İmi ve Tarayıcı İndirin İçin Yorum Yap