İphone Nike + iPod Özellikleri ve Ayarları

Spor yapmanın keyfini iphone ile sürün. Emin olun spor yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştır. tabi nasıl kullanacağınızı biliyorsanız. İphone Nike + iPod Özelliklerini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bile dert etmeyen biz bunun için buradayız.

IPhone Nike + iPod Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Nike + iPod uygulaması, Nike + iPod algılayıcısıyla (ayrı satılır) birlikte bir koşu veya yürüme sırasında hızınız, mesafeniz, harcadığınız süre ve yaktığınız kaloriler hakkında sesli geri bildirim sunar.
Nike + iPod, siz onu açana dek Ana Ekran’da görünmez.

Nike + iPod’u açma: Ayarlar > Nike + iPod bölümüne gidin.

nike_ipod

 

Algılayıcınızı Bağlama ve Ayarlama

nike_ipod1

Nike + iPod, antrenman verilerini ayakkabınıza taktığınız bir kablosuz algılayıcıdan (ayrı satılır) toplar. Algılayıcınızı ilk kez kullanmadan önce onu iPhone’unuza bağlamanız gerekir.

Ayakkabıyı iPhone’a tanıtma: Algılayıcıyı iPhone’a bağlamak için, algılayıcıyı ayakkabınıza takın, sonra Ayarlar > Nike + iPod > Algılayıcı bölümüne gidin.

Hatasız olma: Nike + iPod’u ayarlamak için, en az 400 metrelik bilinen bir mesafe boyunca yaptığınız antrenmanı kaydedin. Ardından Antrenmanı Bitir’e dokunduktan sonra antrenman özeti ekranında Ayarla’ya dokunun ve katettiğiniz gerçek mesafeyi girin.

Yeniden deneyin. Saptanmış ayarlamaya dönmek için, Ayarlar > Nike + iPod bölümüne gidin.

Antrenman Yapma

nike_ipod2

Başlayın! Bir antrenman başlatmak için, Antrenmanlar’a dokunun ve bir antrenman seçin.

Mola verme: Bir anlığına durmanız gerekirse, iPhone’un Kilitli ekranında 032414_1423_3.png simgesine dokunun. Sürdürmeye hazır olduğunuzda 032414_1423_2.pngsimgesine dokunun.

Bitirme: Antrenmanı bitirmek için, iPhone’u uyandırın, 032414_1423_3.png simgesine dokunun, sonra Antrenmanı Bitir’e dokunun.

Gönderme: Antrenman verilerinizi nikeplus.com’a gönderin. Nike + iPod’u açın, Tarihçe’ye dokunun, sonra “Nike+ web sitesine gönder”e dokunun. (Internet’e bağlı olmanız gerekir.)

İlerleyin! İlerlemenizi nikeplus.com’da gözden geçirin. Safari’yi açın, nikeplus.com’da hesabınıza giriş yapın, sonra ekrandaki yönergeleri izleyin.

Nike + iPod Ayarları Nasıl Yapılır?

Şu ayarları yapabileceğiniz Ayarlar > Nike + iPod bölümüne gidin:

  • Power song’unuz
  • Sesli geri bildirim için kullanılan ses
  • Mesafe birimleri
  • Ağırlığınız
  • Ekran yönünü kilitleme

 

İphone Nike + iPod Özellikleri ve Ayarları İçin Yorum Yap