Kaspersky Pure Komple Nasıl Kaldırılır?

Kaspersky Pure Programını Tamamen Kaldırma

Bu haftanın başlarında, biz Windows için Kaspersky Pure güvenlik paketinin son sürümünü paylaşmıştık. Kaspersky Pure tehditlere karşı bilgisayarınızı ve parolalarınızı korumak için tüm yeni teknolojileri bir araya getiriyor. Pek çok özelliği ile kolayca PC güvenliğini sağlamak için mevcut en iyi güvenlik çözümüdür.

Kaspersky Pure güçlü güvenlik yazılımını tamamen bilgisayarınızdan kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda, Kaspersky Pure bilgisayardan tamamen nasıl kaldırılır onu göreceğiz.

Kaspersky Pure kaldırmak için iki yol vardır.İlk yöntem resmi Kaspersky Lab ürünlerinden Remover aracını kullanarak hemen Kaspersky Pure kaldırabilirsiniz.

 

Yöntem 1.

Adım 1: Buradan Kaspersky Remover zip dosyasını indirin. kavremover.exe dosyasını almak için zip arşivi ayıklayın.

Adım 2: Aracı çalıştırmak için kavremover.exe dosyasına çift tıklayın. Açılan menüden tespit edilen ürünlerin altında Kaspersky Pure 2.0/Crystal göreceksiniz.

 

 

Adım 3: Ürün kaldırmaya başlamak için, Remove-Kaldır düğmesine tıklamadan önce resim ekranda görünen kodu girmeniz gerekir. İşlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız istenecektir. Evet yapacaklarınız bu kadar.

 

 

Yöntem 2.

Windows 7 veya Vista ya Kaspersky Pure yüklediyseniz bu yöntemi kullanın.

Adım 1: Başlat >Tüm Programlar dan Kaspersky klasörünü bulun. Kaspersky klasörü altında, Remove Kaspersky Pure seçeneğini görürsünüz. Veya kaldırma sihirbazını başlatmayı tıklayın.

 

 

Adım 2: Next-İleri butonuna tıklayın ve kaydedilir veya yazılım ile birlikte çıkarılmasını istediğiniz nesneleri belirtin. Next butonuna tıklayın ve son olarak Kaspersky Pure kaldırmaya başlamak için Remove-Kaldır düğmesine tıklayın. Yaptıktan sonra, PC’nizi yeniden başlatmanız istenecektir.

 

 

Ayrıca Windows 8 için Kaspersky Internet Security 2013 indirmek isteyebilirsiniz.

Kaspersky Pure Komple Nasıl Kaldırılır? İçin Yorum Yap