Mart 2011’de Çıkacak Oyunlar (Video)

Yeni Oyunlar Geliyor!

Oyun severlerin yeni çıkacak oyunları sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz.2011 yılı ile birlikte bir çok oyun firması oyunlar için çıkış tarihlerini açıklamıştı.Şubat ayı geride kalırken Mart ayında piyasaya çıkacak oyunlar da merakla bekleniyor.

Her ay için çıkacak yeni oyunlar için Gmeetrailers.com taradında oyun çıkış tarihleri videosu yayınlanıyor.Mart ayında çıkacak oyunlar için de bir video yayınlandı.Yeni çıkacak oyunlar ile birlikte bir de oyun konsolu Mart ayında oyunseverler ile buluşacak.Nintendo’nun 3 boyut destekli 3DS konsolu satışa sunuluyor! İşte Mart ayında çıkacak oyunlar ve oyun konsolu…


Mart 2011’de Çıkacak Oyunlar (Video)” İçin 10 Cevap

  1. arkadaşlar bende amd athlon ™ 64 x2 processor 5000+ , 2gb ram 1 gb ekran kartı 32 bit işletim sistemi var bu son çıkan oyunları açar mı

  2. hidayetatesli

    readyboost ile sabit diske yönelik tampon bir artış oluşturulduğu için, sadece sabit diske dayalı uygulamaları hızlandırabilirsiniz. oyunlar işlemci gücüne dayalı olduğu ve çok fazla CPU kullandığı için herhangi bir etkisi olmayacaktır.

  3. acer marka yeni bilgisayar aldım. henüz elime geçmedi. i5 işlemci. 3 gb rem. harici 1 gb ge force ekran kartı war. turbo bost ile 2.80 hız oluomuş. sizce yeni çıkan oyunları kaldırmaya yeterli olurmu?

  4. hmm anladım.Teşekkür ederim. Öle yapsaydım keşke ama aldm artık daha bugün elime geçti pc, şimdilik iyi gibi görünüyo bakalım..

Mart 2011’de Çıkacak Oyunlar (Video) İçin Yorum Yap