Microsoft Keyboard 800 Wireless Klavye: İnceleme

Microsoft Keyboard 800 Wireless Klavye: İnceleme

Microsoft Keyboard 800 Wireless Klavye; güvenilir, ergonomik, basit ve dayanıklı bir klavye. 25 $ ‘dan fazla harcamak istemeyenler için en iyi alternatiftir. Microsoft Wireless Desktop 800 düşük bir maliyet de ama iyi bir performans sağlayabilir. Microsoft Keyboard 800 ile ilgili bazı incelemeler yapalım.

Kablosuz klavye, Apple klavyelere benzeyen siyah mat tabana sahip. Parlak kaplamalı klavye çizik ve parmak izlerine karşı çok hassastırlar. Yüzey üzerinde parmağınızla hafifçe çalıştırın ve kalıcı bir çirkin çizik sonsuza dek kalabilir.

Tuşları birbirine çok yakın yerleştirilmiş olan klavye orta eğimlidir. Gerçi, yazım sırasında çok fazla kesinti yaratmaz, yazım için çok hızlı olabilir ama hatalar da çıkıyor. Her iki tarafındaki boşluklara tuşlar yerleştirebilirdi ama ne yazık ki israf edilmiş olduğunu söylemek en iyisi olur. Backspace ve İnsert tuşuna veya sağ kontrol tuşu ve sol ok tuşuna bastığınız da eninde sonunda yazım hataları çıkıyor ve böylece pek çok hayal kırıklığına yol açabilir. Çünkü tuşlar arasında pek fazla boşluk yok.

Microsoft Wireless Desktop 800, bir çok fonksiyon tuşlarından yoksundur. Ancak Microsoft, oynat/duraklat, hesap makinesi ve diğer işlevler için atanmış tuşlar sağlamıştır. Kısayol tuşları, medya oynatıcı ya da tarayıcı gibi en sık kullanılan fonksiyonlar için daha iyi bir seçenek olabilirdi. Microsoft Wireless Desktop 800 sık kullanılan fonksiyonlar için özel kısayol tuşları eksikliğinden dolayı hızlı kullanıcılar için gerçekten büyük bir hayal kırıklığı.

Microsoft Wireless Desktop 800 Fare çok duyarlı ve kullanımı kolaydır. Hareketlere hemen tepki verir ve boş zamanınız da, bekleme moduna geçerek pil tasarrufu sağlar. Kaydırma tekerleği de son derece iyi bir performans sergiler.

Microsoft Wireless Desktop 800 klavye için AAA pil, fare için AA pil kullanır. Bu pil özellikleri, klavye için 15 ay ve fare için 8 ay ile mükemmel bir pil ömrü tasarrufu sunuyor. Bu istatistikler, diğer üreticilerin benzer fiyatlı ürünlerinden çok daha yüksek.

Microsoft Keyboard 800 Fiyatı

Microsoft Wireless Desktop 800  24.95$ fiyata sahiptir.Doğrudan Microsoft veya herhangi bir üçüncü taraf satıcıdan satın alabilirsiniz.

Eğer Microsoft Keyboard 800 klavyeye sahipseniz yorumlarınızı bekleriz…

Microsoft Keyboard 800 Wireless Klavye: İnceleme İçin Yorum Yap