Microsoft .NET Framework 4.5 Beta İndir

Microsoft .NET Framework 4.5 Beta

Microsoft Windows 8 Beta ile birlikte .NET Framework 4.5 Beta yı da yayınladı. Şuan indirmeye hazır durumda.

.NET Framework, Microsoft’un; görsel olarak muhteşem kullanıcı deneyimi, sorunsuz ve güvenli iletişimve bir dizi iş sürecini modelleme yeteneğine sahip uygulamalar oluşturmak için tasarlanan kapsamlı ve tutarlı programlama modelidir.

. NET Framework 4.5 Beta, Windows için Metro tarzı uygulamalar oluşturmak için C # veya Visual Basic de kullanılabilir.

Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 işletim sistemleri üzerinde .NET Framework 4.5 Beta yı yükleyebilirsiniz. Windows 8 Tüketici Önizleme ve Windows Server 8 Beta .NET Framework 4.5 Beta içerir, bu yüzden bu işletim sistemleri üzerinde ayrı olarak yüklemeniz gerekmez.

Önemli Notlar;

  • .NET Framework 4.5 Beta, .NET Framework 4 üzerinde aşamalı olarak kurulmuştur. .NET Framework 4 yüklü olan bir sistemde  .NET Framework 4.5 Beta yüklediğinizde, derlemeler yerinde güncellenir.
  • .NET Framework 4.5 Beta Kaldırılması da önceden mevcut olanı kaldırır. .NET Framework 4’e geri dönmek isterseniz tüm güncelleştirmeleri yeniden yüklemeniz gerekir.
  • .NET Framework 4.5 Beta yüklemek için yönetici haklarına sahip olmanız gerekir.

. NET Framework 4.5 Beta sürüm 4.5 sürüm yeniden dağıtılabilir paketi için yazılmış bir uygulama veya kontrol için kütüphane dosyalarını sağlar.

 

Yeniden dağıtılabilir paketleri iki tip NET Framework 4.5 Beta için kullanılabilir:

  • Web adresinden gerekli bileşenleri ve uygun dil paketini yükler Web Installer (web önyükleyici).
  • Stand-alone yeniden dağıtılabilir (tek başına yükleyici), dağıtım için gerekli bileşenleri içerir, ancak dil paketleri içermez . Tutarlı bir internet bağlantısı yoksa bu yükleyiciyi kullanın.

Desteklenen İşletim Sistemleri

  • Windows 8 Consumer Preview
  • Windows Server 8 Beta
  • Windows 7
  • Windows Server 2008 R2 (SP1 veya sonraki sürümleri desteklenir; Itanium Tabanlı Sistemler için Windows Server 2008 R2 desteklenmez)
  • Windows Server 2008 SP2

Microsoft .NET Framework 4.5 Beta İndir

İki sürüm de x86 tabanlı ve x64 tabanlı bilgisayarlarda çalışır (32-64 Bit). Itanium tabanlı bilgisayarları desteklemiyor.

.NET Framework 4.5 Beta İndirWeb Installer

.NET Framework 4.5 Beta İndirFull 

.NET Framework 4.5 Beta Dil Paketi İndir 

 

Not: Microsoft .NET Framework 4.5, Windows 8 Consumer Preview ve Windows Server 8 Beta sürümleri ile birlikte geldiği için ayrı yüklenmesine gerek yoktur.

Microsoft .NET Framework 4.5 Beta İndir İçin Yorum Yap