Moborobo: En Kapsamlı Android ve iOS Yönetim Aracı

Akıllı telefon platformları için resmi masaüstü yönetim araçları söz konusu olduğunda, iOS ve Windows Phone 7, Android mobil işletim sistemleri için resmi uygulamalar mevcut.

Ne olursa olsun bu platformlarda sırasıyla iTunes ve Zune hemen hemen tüm birleşik bir arayüz kolaylığı ile akıllı telefonun tüm yönleriyle yönetebilirsiniz. Bir çok masaüstü uygulamalar var ama Moborobo kadar kapsamlı, çok çeşitli özellikleri olan güçlü bir Android, iOS yönetim aracı görmedim.

Moborobo bilgisayardan kolay bir şekilde Android mobil cihazları yönetmeyi sağlar. Moborobo programı sayesinde PC den mesaj gönderebilirsiniz.

Geleneksel medya/dosya yönetimi ve yedekleme/geri yükleme özelliklerinin yanı sıra, uygulama kaldırma, güncelleme, kurulum dahil eksiksiz uygulama kontrolü, Mobo Launcher için tema kontrolü, temalar, duvar kağıtları ve uygulamalar gibi içeriği indirmek için bir web galerisi erişimi, aramalara erişim dahil komple veri yönetimi, mesajlar, arama günlükleri, kendi içinde iletileri göndermek ve Android ekran görüntülerini yakalama yeteneklerine sahiptir. iOS cihazlar ve hatta Android için bir iOS cihazdan rehber ve iletinin tamamını aktarmak yeteneği vardır.

Android 1.5 ve üst sürümlerini destekler. Android 4.0.4  Ice Cream Sandwich için test edildi ve başarılı sonuçlar alındı.  Yine bazıları (USB kablosu yerine WiFi üzerinden bağlanıyor gibi) root erişimi gerektirebilir.

En kısa zaman da Moborobo ile Android mobil cihazların bağlanması ile ilgili detaylı bir şekilde konu açılacak.

Moborobo İndir – Ana Sayfadan İndir

Moborobo: En Kapsamlı Android ve iOS Yönetim Aracı İçin Yorum Yap