Orb ile P2P Üzerinden Ücretsiz Büyük Medya Dosyalarını Paylaşın

Orb ile P2P Dosya Paylaşımı

Orb ile P2P Üzerinden Ücretsiz Büyük Medya Dosyalarını Paylaşın!

Bu yazımız da Orb olarak adlandırılan ücretsiz bir P2P yazılımı hakkında bilgi vereceğiz. Orb protokolü, paylaşım protokolü üzerinden bilgisayarınızı uzaktan medya dosyalarınızı paylaşmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Orb, çok büyük dosyaları destekler. Herhangi bir boyutta,  herhangi bir medya dosyasını paylaşmak için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Bazı büyük medya dosyalarını paylaşmak istiyorsanız Orb kullanmanızı tavsiye ederim, küçük dosyalar için DropBox, vb gibi diğer çözümler de vardır.

Orb, Internet üzerindeki tüm dosyaları paylaşmanızı sağlayan  Windows için ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. Tüm yapmanız gereken, ücretsiz yazılım indirme ve yükleme ve indeks dosyalarınıza izin vererek başlayabilirsiniz. Orb ile her yerde dosya upload yapılamaz, sunucu bilgisayar üzerinde tutmanız gerekir, istemci PC den doğrudan bilgisayarınıza dosyaları indirmeniz için internete bağlı olmanız gerekir.

Orb tarafından paylaşılan dosyalara nasıl erişim sağlanır?

Dosya paylaşımlarına herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz. Sadece herhangi bir web tarayıcının açık ve ücretsiz Orb hesabı (Not: uzak bilgisayar açık ve internete bağlı olmalıdır) kullanarak dosyalara erişmeniz gerekir.

Paylaşmak kolay hale gelir

Orb ile dosya paylaşımı yapmak istiyorsanız, paylaşabileceğiniz pek çok yol vardır. Bir medya dosyası için URL oluşturup ve paylaşabilirsiniz. URL paylaşımı çok kolaydır; URL e-posta ya da herhangi bir sosyal ağ yolu ile paylaşabilirsiniz. Orb sunucusundan medya dosyalarını paylaşmak için Orb flash widget web sitesini kullanabilirsiniz. Orb ayrıca dosyaları paylaşmanız için genel bir web sayfası sağlayabilir. Orb yazılımının bir başka harika özelliği ise, herhangi bir cihaza medya akışı sağlar, Örneğin; Orb ile herhangi bir video dosyasını paylaşıyorsanız, başka bir aygıt üzerinden dosyayı indirmek için; iPhone, TV ya da başka herhangi bir bilgisayar üzerinden aktarabilirsiniz.

Orb kullanarak video, ses, fotoğraf, belge ve birçok medya dosyalarını paylaşabilirsiniz.

Orb Yazılım İndirme Linkleri

Direkt indirme linkleri;

Not: İndirme linklerin de herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Orb download sayfasından indirme yapabilirsiniz.

Orb ile P2P Üzerinden Ücretsiz Büyük Medya Dosyalarını Paylaşın İçin Yorum Yap