PDF den Flash (.SWF) Formatına Dönüştürme Programı

3DPageFlip PDF to Flash olarak adlandırılan program PDF dönüştürme seçenekleri sunuyor. HTML dosyaların içine PDF belgelerini dönüştürme, PDF den SWF formatına dönüştürmeyi sağlayan güzel bir program.

SWF dosyaları içinde birden fazla PDF belgesi dönüştürmek ve HTML sayfaları içine gömmek için gereken kullanışlı bir program.

Program üç farklı dönüşüm modu sunuyor;

  • Batch Convert Mode,
  • Hot Directories Mode,
  • Command Line Mode

Programı başlattığınızda, kısa bir açıklama ile birlikte, söz konusu dönüşüm modları gözükür. Toplu dönüştürme Modu SWF çoklu PDF dosyalarını dönüştürme işlemini kolaylaştırır. Sıcak Dizinler Modu biraz farklı, bu komut satırı modu, dönüşüm yapmak için Windows CMD programında basit bir komut işlemi kullanır.

PDF dosyalarına dönüştürmek için, Batch Convert Mode seçin ve Next butonunu tıklayın. Bir sonraki adımda, ana pencere üzerine dosyalarınızı sürükleyin ve bırakın, ardından Convert düğmesine tıklayın. Dönüştürme işlemi, dönüştürme dosya türüne bağlı olarak birkaç dakika sürebilir. Örneğin, grafik yoğunluğu fazla olan PDF belgeleri, basit metin tabanlı PDF dosyaları dönüştürmek den daha fazla zaman alır.

Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 üzerinde çalışıyor. 64 Bit işletim sistemleri ile de uyumlu çalışır.

3DPageFlip PDF to Flash İndir – Ana Sayfadan İndir

PDF den Flash (.SWF) Formatına Dönüştürme Programı İçin Yorum Yap