PilotEdit Lite: 50 GB’tan Büyük Dosyalarınızı Açar

PilotEdit Lite metin editörü bir Text Editor, HTML editörü, PHP editörü, Java editörü ve Hex editörü olarak çalışıyor.Büyük dosyaları işleyebilir, hatta 50 GB dan daha büyük  özelleştirilebilir sözdizimi ve anahtar kelime vurgulama sunuyor.

Büyük dosyaları işlemek için yeteneği dışında, aynı zamanda bir seferde tek veya birden fazla dosya metni değiştirmek için gelişmiş arama yeteneğine sahiptir. Ayrıca, dahili bir FTP istemcisi, açmak, düzenlemek, upload ve bir FTP sunucusundan/doğrudan büyük dosyaları indirmenize izin veriyor.

Ana arayüzünde File, Edit, Search, View, Compare, Configure menüleri mevcuttur. Her dosyayı ayrı bir sekmede başlatır, böylece bir önceki dosyayı kapatmadan birden fazla dosya ile çalışabilirsiniz.

Metin düzenleme dışında, uygulama, karşılaştırma rehberi yardımcı programı gibi diğer bazı yararlı araçlar içerir. Bir anda iki klasörü karşılaştırmak ve aynı dosyaları kontrol etmenizi sağlar.

Üst arama menüsünde, Önceki Bul, Sonrakini Bul, Değiştir, Çoklu dizinleri ve dosyaları bulun ve Çoklu Dizinler ve Dosyalar değiştirin dahil çoklu arama modları sunuyor.

PilotEdit Metin Editörü aşağıdaki dosya türlerini destekler;

C, C++ Dosyaları, Java Dosyaları, HTML Dosyaları, XML Dosyaları, Oracle SQL Dosyaları, UNIX/Linux Shell Dosyaları, JSP, TCL/TK Dosyaları, BAT Dosyaları, PilotEdit Script, Javascript Dosyaları, PHP, ASP, Assembly, ASP.NET, CSS, Visual Basic, Perl, C#, Python, Ruby, XHTML Dosyaları, COBOL, AHK Script, Inno Setup Script, AutoIt Script

PilotEdit Lite Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 hem 32-bit ve 64-bit sürümleri ile uyumlu çalışır.

PilotEdit Lite İndirAna Sayfadan İndir

PilotEdit Lite: 50 GB’tan Büyük Dosyalarınızı Açar İçin Yorum Yap