Samsung Galaxy Note Çıkıyor!

Samsung Galaxy Note

Galaxy Note Samsung ‘un yeni fikir ve yenilikçilik akıllı bir türü.Tüketici araştırması, web tarama, e-posta, oyunlar, veya görüntüleme fotoğrafları ve videoları olup olmadığını, hareket halindeyken bile,  her zaman daha iyi daha fazla görevleri yapmak isteğinizi karşılayacak.

Her bir cihaz belirli bir durum için en iyi benzersiz avantajları vardır, çünkü tüm bu yapmak için, tüketiciler birden fazla cihaz taşımak. Bu nedenle, tüketicilerin sürekli cihazlar, doğru zamanda doğru cihazı kullanmak için geçiş yapın.

Birden fazla akıllı cihazlar tüketiciler için bile, yine de fikirleri yazmak için bir not defteri taşımak.

Için birincil bir cihaz için gelişmekte olan bir arzu vardır on-the-go kullanımı birden fazla aygıt için temel görevleri yanı sıra, bir kalem ve kağıt kullanarak kolaylığı ve basitlik yeniden olarak konsolide olabilir.

Galaxy Not birincil bir cihaz diğer cihazlara geçiş ve hareket halindeyken mobil deneyim potansiyeli açmak için ihtiyacı en aza indirecek.

Çıkış Tarihi

2012 de piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Note beklenenden daha erken çıkacak gibi gözüküyor. Samsung Galaxy Note bu ay içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Öncelikle Avrupa ülkelerden İngiltere,Fransa ve Almanya da piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy Note daha sonra kısa süre içerisin de tüm Avrupa ülkelerin de satışa sunulacak. Samsung Galaxy Note piyasa değerinin ise 800 Euro civarın da olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note Çıkıyor! İçin Yorum Yap