Şifre Korumak İçin 1Passsword Kullanın

1Passsword Nedir?

Şifre koruma araçları arasında en iyilerinden birisi olan 1Password, Mac, Android, iPhone ile iPad gibi cihazlarla uyumlu çalışabilmektedir.1Password aynı zamanda Safari, Chrome ve Firefox tarayıcılara başarılı bir şekilde eklenebilmektedir.Uygulamanın tek kötü tarafı ise ücretli olmasıdır. Tek kişilik kullanım için 40, 5 kişilik kullanım için 60 dolar talep ediyor.

1Passsword Nasıl Çalışır?

Programın en büyük özelliği şifrelerinizi tarayıcı hafızasına değil kendi veri tabanında tutuyor olamasıdır.Böylece şifreleriniz kolayca kırılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıyor.Şifre üretme derdinden kurtaran 1Password, şifre oluşturma becerisi sayesinde, inanılmaz uzunlukta şifreler yaratıp, programın hafızasında otomatik olarak saklayabiliyorsunuz. Yani, bilgilerinizin hatırlanmasını istediğiniz an, oluşturduğunuz uzun şifreyi hatırlama ihtiyacı duymuyorsunuz.Çünlü program sizin yerinize hatırlıyor.

Dropbox  Servisi

1Password size Dropbox servisi de sunmaktadır.Dropbox nedir diyenlere ise, masaüstünde bulut kopya oluşturabileceğiniz ücretsiz bir servis.Dropbox ile kolaylıkla senkronizasyonlar yapabiliyorsunuz.Böylece Dropbox klasöründe yaptığınız değişiklikler, size ait olan iPhone, iPad, Mac veya Android cihazlarda da uygulamaya geçmiş oluyor.

Programın aynı zamanda Windows için beta sürümü de mevcut. Şifre saklama ve senkronizasyon becerileri, Microsoft Windows altında da kullanılabiliyor.

1Password İndir

Şifre Korumak İçin 1Passsword Kullanın İçin Yorum Yap