SkyDrive Depolama Alanını 7 GB’dan 25 GB’a Ücretsiz Yükseltme

Microsoft Windows, Mac OS X, Windows Phone, iPhone ve iPad mobil cihazlar için SkyDrive istemci uygulaması piyasaya sundu. SkyDrive istemcisi masaüstünden, erişim arayabilir, SkyDrive hesabına dosya yüklemek için izin verir ve ücretsiz 7 GB depolama alanı sunuyor.

Daha fazla depolama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar ise ücretli saklama, depolama alanı satın alabilir.20 GB eklemek için 19 TL/yıllık, 50 GB için 46 TL/yıllık, 100 GB için ise 93 TL/yıllık ücret ödeyebilir.

Microsoft’un ücretsiz depolama alanı olarak 25 GB yapsa nasıl olurdu iyi olurdu dimi?. Bende şans eseri bunu farkettim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Hediye! Şimdi size iyi haber vereyim. Microsoft SkyDrive kullanıcıları için bedava 25 GB boş depolama alanı sunuyor. Şimdi 7 GB depolama alanından, 25 GB‘a nasıl yükselteceğiz birlikte yapalım. Aşağıdaki talimatları sırası ile uygulayalım.

Adım 1: SkyDrive sisteminizde yüklü değilse, sisteminize yükleyin. Buradan yükleyebilirsiniz.

Adım 2: Bir kez yükleyin ve çalıştırın, sistem çubuğunda (bildirim alanında) SkyDrive uygulamanın simgesine tıklayın ve Depolama alanının yönet seçeneğini seçin. Tıkladıktan sonra varsayılan web tarayıcısında SkyDrive hesabı ana sayfası açılacaktır.

Adım 3: Giriş için Windows Live ID ile şifrenizi girin. Eğer masa üstünden SkyDrive girişi yapmışsanız zaten otomatik açılacaktır. Depolama alanını ücretsiz yükseltme teklifini görmelisiniz. Sınırlı bir süre için 7 GB dan 25 GB’a ücretsiz yükseltmek için Ücretsiz yükseltme! butonuna tıklayın.

Artık SkyDrive hesabım 7 GB dan 25 GB‘a yükseltildi. Her hangi bir sorun yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

SkyDrive Depolama Alanını 7 GB’dan 25 GB’a Ücretsiz Yükseltme” İçin Bir Cevap

  1. Umarım yazımı okursunuz.İphone 4s 16gb telefonum Hafızasından çok şikayetciyim 25 gb parayla alsam telefonumun hafızasımı artıcak tam olarak anlıyamadım aydınlatırsanız çok memnun olurum.

SkyDrive Depolama Alanını 7 GB’dan 25 GB’a Ücretsiz Yükseltme İçin Yorum Yap