SPlayer – Ücretsiz Video, DVD ve Blu-Ray Oynatma Programı

Yeni Bir Oynatıcınız Olsun

Bilgisayar kullanıcıların genellikle kullandığı bir video programı olan Windows Media Player çoğu zaman isteklerinize cevap vermeyebilir yada bu uygulamayı sevmeyebilirsiniz. Bu durumda alternatif uygulamalar bulmaya yöneleceksiniz.Windows Media Player için en iyi alternatiflerden birisi de VLC Medi Player’dır ama sizlere bu programında alternatifi olabilecek bir uygulamadan bahsedeceğiz.İşte karşınızda SPlayer…Yani Shooting Player.

Splayer Özellikleri

Splayer, aradığınız bütün özellikleri karşılayacak durumdadır.Splayer ile en popüler video dosyalarını oynatamakla beraber DVD ve Blu-Ray‘leri de başarıyla oynatabiliyor.En çok dikkat çekici özelliklerinden birisi de basit bir arayüzünün olmasıdır.

Splayer indirmekte olduğunuz ama henüz tamamlanmamış dosyaları da oynatma özelliğine sahip olan program, daha fazla kontrol isteyen kullanıcılar için de oldukça gelişmiş özellikler sunuyor. İzlemekte olduğunuz videonun tüm özelliklerini görebileceğini istatistik bilgileri buna sadece bir örnek.

Alt Yazı Arama Özelliği

Programın en güzel özelliklerinden biri, izlemekteolduğunuz video dosyasının alt yazılarını otomatik olarak bulmaya çalışması. Yaygın olarak kullanılan bir video dosyasının alt yazılarını kolaylıkla bulabilen Splayer, pek tanınmamış video dosyalarının da alt yazılarını bularak sizi şaşırtabilir.

Ekran Görüntüsü Alın Webcam Videolarını Kaydedin

Bir diğer özellik ise ekran görüntüsü kaydedebilme özelliği…Video izleme ekranının sağ üst köşesindeki kamera simgesine tıklayarak o an görüntüdeki karenin ekran görüntüsünü kolaylıkla kaydedebilen Splayer, ayrıca isterseniz webcam’den video kaydetme imkanı da sunuyor.

Splayer İndir

Splayer Portable İndir

SPlayer – Ücretsiz Video, DVD ve Blu-Ray Oynatma Programı” İçin Bir Cevap

SPlayer – Ücretsiz Video, DVD ve Blu-Ray Oynatma Programı İçin Yorum Yap