Sysinternals Suite Güncellemesi İndir

Sysinternals Suite Güncellemesi

Yardımcı Programların Sorun Giderme Sysinternals araçlarını tek bir Suite içine alındı​​. Sysinternals Suite dosyası tek tek sorun giderme araçları ve yardım dosyaları içerir.

Başlangıçta, Sysinternals web sitesi, gelişmiş sistem araçları ve teknik bilgi için Mark Russinovich ve Bryce Cogswell tarafından 1996 yılında oluşturuldu. Bir IT Pro veya bir geliştirici, yönetmenize yardımcı olmak için Sysinternals yardımcı programları bulmak sorun giderme ve Windows sistemleri ve uygulamaları tanımlamanıza yardımcı olur.

Bu sürümdeki yenilikler:

Autoruns v11.1:

Autoruns Bu güncelleştirme, birkaç yeni autostart yerleri ekler, durum çubuğunda aktif filtre raporlar ve imzasız görüntüleri ve herhangi bir şirket adı ya da açıklama ile bu noktaya kolay yapmak için vurgulamaktadır.

AccessChk v5.02:

Bu ​​AccessChk sürüm, geliştirilmiş hata iletileri, raporlar kayıt defteri anahtarını silmek izin, ve bir manifesto içerir içerir.

Coreinfo v3.02:

Coreinfo, desteklediği işlemci özellikleri ve topoloji raporları bir komut satırı aracı Bu küçük bir güncelleştirme, Microsoft SLAT vadede Intel’in Genişletilmiş Sayfa Tablosu ve AMD’nin İç İçe Çağrı sanallaştırma özellikleri içerir.

Microsoft Security Intelligence Report v11:

Microsoft’un kötü amaçlı yazılım durumu hakkında düzenli rapor, 2011 yılının Haziran Ocak-kapsayan ve Mark Sysinternals araçlarını kullanarak kötü amaçlı yazılım tespit ve temiz bir astar içerir.

Download: Sysinternals Suite güncellemesini indirmek için tıklayın…

Sysinternals Suite Güncellemesi İndir İçin Yorum Yap