Textaizer Pro: Resimleri Mozaik Yazı Yapma Programı

Textaizer Pro, bir fotoğrafın tamamen ASCII grafik karakterlerden yapılmasını sağlayan grafik tasarım programıdır. Temelde, herhangi bir metin düzenleyicisi ile oluşturulabilir metin tabanlı görsel bir sanattır. Ancak, elle ASCII sanatı yapmak çok zaman alır ve çok fazla konsantrasyon gerektirir. Mevcut bir fotoğrafı veya kendi fotoğrafınızı, ASCII sanatı haline getirmek, dönüştürmek istiyorsanız, sizin için bu işi yapacak bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Günümüzde, bir çok çeşit benzer uygulamalar var. Ama  Textaizer Pro şimdiye kadar belki de en iyi, en kapsamlı metin mozaik ve Windows için ASCII sanatı yaratıcı programıdır.

ASCII sanatı dışında bu program Mozaik, Word, Crazy, Çizim, Metin ve Video sanatı oluşturmanıza olanak sağlar. Araçlar menüsü Parlaklık, Kontrast ve Doygunluk gibi temel görüntü ayarları ve düzeltmek için olanak sağlar. Ana arayüzü sağ tarafında bütün menüler ve seçenekleri vardır. Dönüştürülen görüntünün önizlemesini de yapabilirsiniz.

Her sanat oluşturma modunun kendine özgü genişletilmiş seçenekleri vardır. Eğer Mozaik seçerseniz Örneğin, Daire Yoğunluğu gibi, Boyut Çarpanı, Yazı Tipi Boyutu, Hat Mesafesi vb Metin Mozaik seçenekleri gibi Renk Motoru, Font değişikliği vb ve Circle ayarları da dahil olmak üzere, Metin Mozaik ayarlarını belirtmek ve Karakter aralığı seçenekleri olabilir.

Diğer modları (arayüzü sağ tarafından erişilebilir) ASCII, Çizim, Metin, Crazy, Word vb dahil olmak üzere değişik türleri oluşturmak için izin verir. Metin modunu seçerseniz, seçtiğiniz karakterleri kullanarak metin yazabilirsiniz. Ayrıca, uygulama Makro Yazı, Yazı Tipi Boyutu değiştirmek ve Kalın ve İtalik yapmanıza olanak sağlar.

Bitmiş görüntüler bir HTML dosyası ve bir meta dosyası, metin, JPG olarak kaydedilebilir. Ayrıca doğrudan arayüzü içerisinden yazdırılabilir.

Textaizer Pro, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 32 bit sürümleri üzerinde çalışır. 64 bit işletim sistemi ile de çalışabiliyor.

Textaizer Pro İndirAna Sayfadan İndir

Textaizer Pro: Resimleri Mozaik Yazı Yapma Programı İçin Yorum Yap