Toshiba Çift Ekranlı Dizüstü Bilgisayar

Dünyanın İlk Çif Ekranlı  Dizüstüsü

En sonunda buda oldu.Çift ekranlı dizüstü bigisayar ortaya çıktı.Dünyada bir ilk…İşte Windows 7 çift ekranlı dizüstü bilgisayar…

Toshiba Libretto W100 ile bir ilke imza attı ve çift ekranlı dizüstü bilgisayarı ortaya çıkardı.Toshiba çift ekranlı Windows 7 dizüstü bilgisayarı bütün dünyaya duyurdu.

Alınan bilgiye göre Toshiba Libretto W100 sınırlı sayıda satışa çıkarılacak…

Toshiba Libretto W100 Özellikleri

Toshiba Libretto W100  17.8 cm (7’’) ebatlarında iki adet ekrana sahip.Libretto W100 hassas dokunmatik ekrana sahip ve kendine has kullanıcı ara yüzü ile gelişmiş internet ve bilgisayar uygulamalarının tadını çıkarıyor.Dizüstü kullanıcıları için ayrıcalıklı bir tasarım olarak ortaya çıkarıldı.

Dizüstünde yepyeni bir sayfa açan Toshiba bu ürünü ile bir çok yeniliğide beraberinde sunuyor.En farklı ve dikkat çekici yanlarında biri ise dizüstü bilgisayarı kitap gibi dikey tutulabiliyor olmasıdır.Tıpkı gazete okur gibi kullanılabiliyor.Aynı zamanda alt alta da yatay olarak kullanabiliyorsunuz.

İki ekranda altta olanı sanal klavye olarak da kullanabilirsiniz.Dosyalarınızı bir ekrandan diğerine tek parmak hareketi ile sürüklemenizde mümkündür.

Bu küçük dün ya harikası ile kablosuz bağlantı ile internette de sörf yapmanız çok kolay.Bir bilgisayardan beklentilerinizin neredeyse tamamını karşılıyor.Görünüm itibari ile netbook’u andırsa da işlev bakımından dizüstü bilgisayart olduğunu hemen anlıyorsunuz.

Daha detaylı bilgi için http://laptops.toshiba.com/laptops/libretto/W100 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Toshiba Çift Ekranlı Dizüstü Bilgisayar İçin Yorum Yap