Tubeacco: iPhone, iPad’den YouTube Video İzleme Uygulaması

iOS Mobil Cihazları İçin Youtube Video İzleme Uygulaması

YouTube hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Mobil cihazlar, özellikle iOS cihazlar üzerinde YouTube ile ilgili bir çok üçüncü parti uygulamaların gelişmesine yol açmıştır. iPhone dan, iPad den Youtube’a giremiyorum diyorsanız Tubeacco uygulaması Youtube dan video izlemenizi sağlayan en iyi uygulama.

iPhone, iPad, iPod touch mobil cihazınızdan Youtube videoları aramak, izlemek ve yönetmek için Tubeacco ücretsiz uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Tubeacco ücretsiz uygulamasını iOS yüklü iPhone, iPad ve iPod touch mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Tubeacco akıllı arama sayfası ile kolayca aradığınız videolarını bulabilirsiniz. Çalma listeleri ve belirli anahtar kelimelerle ilişkili kanalları aramak izin seçenekleri de vardır. Uygulama ana arama sayfanızın arama geçmişini izler ve önceki aramalarınızın bir günlüğünü görebilirsiniz.

 

 

YouTube hesabınıza giriş yapmanızı ve videolarınızı yönetmenizi sağlar, istediğiniz videoları (her video altında büyük düğmeler) çalma listenize ekleyebilirsiniz. Sabitlenmiş videolar uygulama içinde ayrı bir sekme görünür ve daha sonra herhangi bir zaman bunları görebilirsiniz. Tubeacco, Misc menüsünden, kendi bölgenizde bulunmayan arama sonuçlarından videoları kaldırabilirsiniz.

Tubeacco uygulaması sınırlı bir süreliğine ücretsizdir. Youtube’a girme konusunda sıkıntı yaşayanlar için kaçırılmaması gereken çok güzel bir uygulama.

Youtube için Tubeacco İndir

Tubeacco: iPhone, iPad’den YouTube Video İzleme Uygulaması İçin Yorum Yap