Türkçe WordPress 3.1 Çıktı İndirin

Yeni WordPress Çıktı

Açık kaynak kodlu ve dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress güncellendi.Yeni sürümü olarak WordPress 3.1 versiyonu yayınlanan içerik yönetim sistemi yepyeni özellikleri ve Türkçe versiyonu ile karşınızda.

Kullanıcıların uzun süredir beklediği bu güncelleme ile çok önemli değişiklikler de beraberinde geldi.Bütün bu yenilikleri ve indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni Sürüm Yenilikleri

WordPress’in bu yeni sürümüne WordPress 3.1 Reinhardt adı verildi.Bu ismin verilme sebebi ise Jazz sanatçısı Django Reinhardt onurlandırılmasıydı.

Yenilenen Admin Menüsü: En çok dikkat çeken yenilik sayfanın tepesine yerleşen admin menüsü oldu.En sık kullandığınız yönetim fonksiyonlarına buradan erişmeniz mümkün olacak.

İçerik Biçimi: İçerik biçiminde yapılan yenilik tema tasarımcılarının işini kolaylaştıracak.Çünkü video, galeri, alıntı mesaj gibi içeriklerin daha iyi anlaşılmasını sağlayan yenilikler içeriyor.

Site İçi Link: Site içi linkler daha anlaşılır ve daha kolay erişim için yenilikler içeriyor.Böylece sitenizde kullanıcıların geçirdiği vakit artacaktır.

WordPress 3.1’in Türkçe sürümünü aşağıdaki linkten manuel olarak bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.Otomatik güncelleme için ise admin panelinizdeki uyarıyı kullanınız.

Türkçe WordPress 3.1 Çıktı İndirin İçin Yorum Yap