Ücretsiz En İyi Casus Yazılım Temizleme Programları

Casus Yazılımlara Son

Bilgisayarınıza bulaşan kötü niyetli yazılımları; malweare, spyware gibi casus yazılımları temizlemek için birbirinden güzel ve başarılı yazılımlar bulunmaktadır.Sizler için bu yazılımları araştırdık ve en iyilerini sizlere sunduk.Hangisini seçip kullanmak size kalmış.(Casus Yazılım Nedir? Nasıl Temizlenir?)

Combofix

En iyi casus yazılım programlarının başında gelen Combofix amvo.exe isimli malware zararlısını temizler.Combofix flashdisk ve nadir de olsa dikkatsiz yazılan CD’lerden bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor.İndir

Ad-Aware Free

İnternet üzerinden bulaşan casuslara karşı en iyi tedbir Ad-Aware olabilir.En popüler yazılım Adware demek herhalde abartı olmaz.Programın bu ücretsiz versiyonu anlık koruma sağlar.Bu sayede sadece tarama ve temizleme işlemi yapar.

Emsisoft Anti-Malware

a-squared ismi ile bildiğiniz bu yazılım yeni adı ile Emsisoft Anti-Malware oldu.Bu yazılım ile bilgisayarınızda yer alan Trojan, Dialer, Worms, Spyware gibi zararlıları arayabilirsiniz.Aynı zamanda bir güvenlik yazılımı olan bu program arkaplanda çalışır ve bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı korur.

Spybot – Search & Destroy

Türkçe dil desteği de sunan bu program bilgisayarınızı casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımların tarayabiliyorsunuz. Programı gelişmiş modda çalıştırarak sistem açılışı, host dosyası vb.. ileri düzeydeki alanlara da erişim sağlayabilirsiniz.

Hijackthis

Tarayıcı eklentileri konusunda da çok başarılı bir yazılım olan Hijackthis, harika bir detektör görevi görür ve zararlıları temizler.. Sistemi analiz ederek sisteme sonradan eklenen tüm zararlı yazılımları bulur, tabii yararlı yazılımları da. Size kalan zararları seçip, temizletmek.

SUPERAntiSpyware Free

Ücretsiz bir antispyware programı arıyorsanız SUPERAntiSpyware Free işinizi rahatlıkla görecektir.Bu yazılım ile bilgisayarınızda bulunan zararlıları tarayıp silebiliyorsunuz.Bulup temizlediği zararlılar arasında Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers ve diğer zararlılar yer alamaktadır.

Malwarebytes’ Anti-Malware

İsminden de anlayacağınız üzere gelişmiş bir malware programıdır.Bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımları bulup temizlemek için Malwarebytes’ Anti-Malware programı kullanabilirsiniz.Üstelik güçlü güvenlik aracı ve sürekli güncellenen yapısı ile bütün tehditlere karşı içinizi rahatlatabilir.

Ücretsiz En İyi Casus Yazılım Temizleme Programları” İçin 4 Cevap

  1. Evet aslında combofix gerçekten çok etkili bir program, ancak sistemde değişikliklere sebep olmuyor mu? Bilgisayarım virüslerden dolayı bayağı bir yavaşladığı dönemde çare olarak kullandım, aslında oldukça iyi duruma da getirdi bilgisayarı ama sistemde değişikliklere sebep oldu. Bilgisayar bir süre sonra çoğu programı açmaz oldu. Sizce kullanılmalı mı? Veya oluşabilecek aksaklıklar için neler önerirsiniz? Son olarak geri yükleme dosyasını bulamamıştım ben. İyi günler, kolay gelsin. Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Evet, maalesef bunu acı bir tecrübeyle öğrenmiş oldum. Neyse artık, “bir müsibet bin nasihattan iyidir.” derler o mesele 🙂 Açıklamanız ve göstermiş olduğunuz ilgi için ayrıca teşekkür ederim.

  3. Casus yazılım temizleme indir en 11 karşınıza alış veriş mağazası çıkıyor bu nasıl bir kandırma sistemi. Ayıp insanları kandırmayın.

Ücretsiz En İyi Casus Yazılım Temizleme Programları İçin Yorum Yap