Ücretsiz Türkçe Kayıt Defteri Temizleme Programı

Sistem kayıt defteri, bilgisayar performans sorunlarının en büyük nedenlerinden birisidir. Web tarayıcı geçmişleri, hatalı dosyalar hepsi sistem kayıt defterinde işlenir. Bu neden sistem kayıt defteri, bilgisayarınızın belli bir süre sonra yavaşlamasına neden olur. Her tarayıcı geçmişini silerek ya da bilgisayarınızdan hatalı dosya kalıntılarını tek tek arayıp bulmak ve silmek baya bir zaman alır. Sistem kayıt defterinde bulunan bir çok dosyanın da hangi programlara ait olduğunu bilemeyiz. Bu nedenle sistem kayıt defteri ile uğraşmak gerçekten çok sıkıcıdır. Bunun için bir çok program geliştiricisi sistem kayıt defteri temizleme programları üretmiştir. Ama çoğu sistem kayıt defteri temizleme programı ücretlidir. Bende sizin bu sıkıntınızı gidermek için güzel ve kaliteli bir program paylaşacağım. Her hangi bir ücret ödemeden, ücretsiz olarak gönül rahatlığı ile programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tavsiye: Arkadaşlar programı kendim kullandım ve gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Türkçe dil desteğinin olması da ayrı bir güzellik. Her hangi bir reklam yok ve tamamen ücretsiz. Artık ne olsun:)

Ayrıca Ücretsiz Türkçe Wise Disk Cleaner (Disk Temizleme) programını da indirebilirsiniz.

Programımız Wise Registry Cleaner. Bu program tüm kayıt defteri girdilerini tarayarak işe yaramayan tüm dosyaları, belgeleri, kayıtları temizler. Kayıt defteri hatalarını da onararak bilgisayar performansınızı artırmaya yardımcı olur.

Program özelliklerine baktığımız zaman; çok kısa sürede tarama yapıyor, tüm geçersiz kayıt defteri girdilerini ve hatalı öğeleri kaldırarak optimize eder. Böylece bilgisayarınızın performansı artar. Program üreticileri kullanıcıları için ömür boyu ücretsiz, bedava destek sunuyor.

Wise Registry Cleaner profesyonel hata düzeltme fonksiyonu otomatik olarak kaldırır ve tüm Windows Kayıt Defteri sorunlarını çözecektir. Ayrıca Wise Registry Cleaner programının Türkçe dil desteği mevcut.

Wise Registry Cleaner programı Windows XP, Vista ve Windows 7 32-64 bit işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Not: Programı yükledikten sonra otomatik olarak Türkçe oldu. Eğer Türkçe olmazsa Türkçe Dil Desteği paketini indirin.

Free  Download: Wise Registry Cleaner İndirAna Sayfadan İndir

Ücretsiz Türkçe Kayıt Defteri Temizleme Programı İçin Yorum Yap