WebReader: Windows İçin Şık Masaüstü RSS Okuyucu Yazılımı

WebReader: Windows İçin Şık Masaüstü RSS Okuyucu Yazılımı

Google Reader kullanıcıları için popüler RSS okuyucu web uygulaması. Web tabanlı bir toplayıcı, Atom ve RSS beslemeleri çevrimiçi veya çevrimdışı okuma yeteneğine sahip. Görsel olarak daha çekici bir arayüz arıyorsanız, WebReader kullanmanızı tavsiye ederiz.

WebReader Windows üzerinde çalışan bir serbest ve tam özellikli Google Reader masaüstü istemcisi.Uygulama görünüm modu, kategorize beslemeleri değiştirmek ve Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ web sitesi üzerinden kolay paylaşım sağlayan RSS beslemesi, okuma deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

WebReader kullanarak, RSS, online gazete, blog, forum, yorum, video kanalları, fotoğraf albümleri ve daha fazlası ile TWC gibi favori siteleri takip edebilirsiniz.

Makaleler için çoklu görüntüleme seçenekleri şunlardır:

  • Ayrıntılar (detaylar)
  • Özetler
  • Başlıklar
Bunun yanı sıra, Google Reader için masaüstü istemci, abone / üyelikten öğeleri  arıyor ve daha fazla özellik sunuyor. Ayrıca, yeni bir öğe kullanılabilir olduğunda bir bildirim verir.

Ilk çalıştırma, bir kullanıcı / Google hesabı için e-posta ve şifre bilgilerinizi kullanarak, giriş için Google Reader gereklidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, ana program arayüzü ile size belirli bir içerik öğeleri arayabilir veya önerilen ve favori öğeleri görüntülemek için izin verir.

WebReader yararlı bir uygulama, Google Reader stil ve sadelik kazandırmayı amaçlıyor. Windows 7 ve Windows Vista ve Windows XP gibi Windows işletim sistemleri üzerinde çalışır.

Bu çapraz platform RSS okuyucu, Adobe Air, zengin İnternet uygulamaları (RIA) oluşturmak için gerekli bir çapraz işletim sistemi çalışma süresi kurulumu gerektirir.

WebReader yüklemesi yapmanız için anasayfasından yükleme yapmalısınız. Download now butonuna tıklayarak yüklemenizi yapın.

WebReader: Windows İçin Şık Masaüstü RSS Okuyucu Yazılımı İçin Yorum Yap