Windows 8 Boot Ekranı

Windows 8 Boot Ekranı

Yeni Windows 8 build , güzel bir “Betta Fish” boot ekranı da dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik içerir. Harika yeni bir boot ekranı  “Betta Fish“. Dönüşüm paketleri yapmak için kullanılabilir.Windows 7 görünüm gibi Windows 8 boot ekranı otomatik olarak değiştirmez.

Yeni Windows 8 boot ekranı ile varsayılan Windows 7 açılış ekranı animasyon yerine isteyen kullanıcılar için, nasıl Windows 7 yeni bir açılış ekranı almak için size kısa bilgiler sunacağız.

Windows 7 de Windows 8 Boot Ekranı:

  • Windows 7 Boot Updater yardımcı programını indirin. Bu özel yazılım Windows 7 açılış ekranını değiştirmek için en iyi yazılım.
  • Sonraki adım, Windows 8 önyükleme ekranı indirmek için. Buradan iyi bir Windows 8 önyükleme ekranı indirebilirsiniz. Windows 7 Boot Updater uygulamadan önce otomatik olarak görüntüyü yeniden boyutlandırmak olarak resim boyutu hakkında endişelenmeyin.
  • Yönetici haklarına sahip Windows 7 Boot Updater aracını çalıştırın. “Booting” sekmesi altında, daha önce indirmiş olduğunuz Windows 8 boot ekran görüntüsü göz atın sonra “Statik Image” animasyon tipi değiştirebilir ve.

  • Uygulama düğmesini (Apply) tıklayın ve Başarılı şekilde uygulanıyor “Successfully Applied” mesajını görene kadar bekleyin.
  • Sonra yeni ön yükleme ekranı görmek için bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Not: Bu uygulamayı denemeden önce sistem görüntüsü yedekleme oluşturmanızı öneririz.  Yedekleme almadığınız durum da ve oluşabilecek sorunlardan sorumlu değiliz.

Windows 8 Boot Ekranı İçin Yorum Yap