Windows 7 İçin Çalar Saat Programı (Sphere Timer)

Bilgisayar Saatinizi Değiştirin

Bilgisayarınızın kendi saat sisteminden sıkıldıysanız size çok güzel bir masaüstü saati.Bilgisayarınızda daha gelişmiş bir sanal saat olsun istiyorsanız Sphere Timer uygulamasını kesinlikle denemeniz gerekiyor.

Sphere Timer sadece saat uygulaması değil aynı zaman çalar saat görevi de yapıyor.Çalar saatinizi ayarlayın ve istediğiniz müziği alarm sesi olarak atayın.Aynı zamanda  kronometre özelliği ve geri sayım sayacı da bulunmakta.

Sphere Timer İndir

Windows 7 İçin Çalar Saat Programı (Sphere Timer)” İçin Bir Cevap

  1. selam ben azerbaycanin başkendi bakudan yaziyorum.ulkenizde olan demokratiyi kutluyorum.Allah nazardan saklasin.bizde demokrati yok.püşvet çok.ne kadar para geliyor petroldan insanlari fakir.317 menzili olan apartmani 987 kişiye satmislar dolandirici mur-ay adli şirket.1 yildi kadinli çoçuklu protesto edirik polisler doyuyor kadin kişi demeden.turk konsulluguna mektub yazmişik.bikmişik.turkiye vatandaşi olmak istiyoruz.8 yasli oglum çanakla turkiyeye bakiyordu.şehid mehmetçilerinizi göteriyordu televizyon.oglum ibrahim mama turkiye uçun sehid olmaga deyer söyledi.bu sğz beni etkiledi.o bele anliyor nasil ülkede yasiyor. ne olur yardim edin

Windows 7 İçin Çalar Saat Programı (Sphere Timer) İçin Yorum Yap