Windows 7 İçin Ücretsiz Sistem Koruma, Verimlilik Artırma Yazılımı

Windows 7 İçin Ücretsiz Sistem Koruma, Verimlilik Artırma Yazılımı

Toolwiz Time Freeze sisteminizi güvende tutan ücretsiz bir anlık sistem koruma aracıdır. Basit bir tıklama ile sisteminizi korur, gerçek sistemi anında sanal koruma altına koyar ve gerçek sistemin bir kopyasını sanal bir ortam da oluşturur, film izlemek ve online faaliyetleri gerçekleştirmenizi sağlar. Bilgisayar koruması için üst düzey güvenlik sağlar ve sanal sistem verimliliğini büyük ölçüde artırır.

Toolwiz Time Freeze programı bir bakıma antivüs yazılımı olarak da kullanılabilir. Hem sisteminizi korur, hemde bellek kullanımını açısından, sisteminize yardımcı bir programı.

Microsoft SteadyState, değişen sistem ayarları veya dosyaları, yetkisiz değişiklikleri ve kısıtlı kullanıcı paylaşımlarını savunmaya yardımcı bir program. Sadece Windows XP ve Windows Vista’nın 32-bit sürümleri için destek veriyordu ama Windows 7 desteği vermiyordu. Windows 7 için ücretsiz bir Steady State yedekleme yazılımı arıyorsanız, Toolwiz Time Freeze yazılımını deneyebilirsiniz. SteadyState programının alternatifi olarak da düşünebilirsiniz.

Toolwiz Time Freeze Ücretsiz İndir

Toolwiz Time Freeze, bir tıklama ile sistem donmalarını sona erdirmek için olanak tanıyan ücretsiz bir yazılım. Sadece bildirim alanında TimeFreeze, simgesini sağ tıklayın ve TimeFreeze seçin.

Time Freeze gerçek sisteminin bir kopyası olarak, sanal bir ortam oluşturur ve sürekli bir gerçek sistem tutar. Şimdi, yazılım yüklemek için başvuruları değerlendirmek, web sörf, online faaliyetleri gerçekleştirmek istediğiniz bir şey yapmak. Bir kere, bilgisayarınızı yeniden başlatın PC Time Freeze aslında ne zaman başladı, devlet restore edilecek. Kısacası, herhangi bir yazılım yüklü olsaydı, sadece yeniden başlatın kaybolur!

TimeFreeze kullanarak, sistem için istenmeyen değişiklikleri önler ve kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza istenmeyen değişiklikler yapmasını bile önler. Eğer isterseniz, aynı zamanda uygulama parola koruyabilirsiniz.

TimeFreeze erişilen, değiştirilen ya da görüntülenmiş olan herhangi bir kişisel dosya veya klasör yasaklayabilir. Dosya Koruması hizmeti de içerir. Hassas veri dosyalarını depolar ve klasörleri korumak için ideal bir uygulamadır.

Koruma açılışta başlamıyor, sistemi korumak için her zaman elle TimeFreeze başlatmanız gerekiyor. TimeFreeze.exe olarak adlandırılan tek bir süreç çalışır ve bellek 10000K etrafında kullanır. Önbellek boyutu 4071 MB gösterir.

Bu şekilde, sistem güvenli ve aynı zamanda bilgisayarızın üst düzey güvenliğini sağlar ve büyük ölçüde sanal sistemin verimliliğini artırır.

Download: TimeFreeze yazılımını indirmek için tıklayın…

Toolwiz Care, Toolwiz Time Freeze, Toolwiz BSafe, Toolwiz BHORM, Toolwiz Smart Defrag, Toolwiz Password Safe, Toolwiz FileRecovery, Toolwiz GameBoost, Toolwiz Video Player yazılımlarını da üretici sayfasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

  • Microsoft Windows 7 (32-bit ve 64-bit)
  • Microsoft Windows Vista (32-bit ve 64-bit)
  • Microsoft Windows XP (32-bit ve 64-bit)
  • Microsoft Windows 8 (32-bit ve 64-bit)

Donanım Gereksinimleri

  • 500 MHz işlemci veya daha hızlı işlemci
  • 512MB RAM
  • 2GB sabit disk alanı

Windows 7 İçin Ücretsiz Sistem Koruma, Verimlilik Artırma Yazılımı” İçin Bir Cevap

Windows 7 İçin Ücretsiz Sistem Koruma, Verimlilik Artırma Yazılımı İçin Yorum Yap