Windows 7 İçin WIDCOMM Bluetooth Programı

Windows 7 İçin WIDCOMM Bluetooth Programı

WIDCOMM Bluetooth programı, bilgisayar ve diğer Bluetooth cihazları arasında iletişim sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

BTW ile birlikte WIDCOMM BTW , BlueGate Handspring Visor, BTW-ME iPAQ çalışan, Ağ Erişim Noktaları (NAP) ve Jornada modül BlueConnect cihazları ile birlikte çalışır. BTW, kimlik doğrulama, yetkilendirme ve şifreleme ve eşleştirme gibi güvenlik desteği vardır.

WIDCOMM Bluetooth , Windows 7, Windows Vista, XP, 2000, Me, 98 SE işletim sistemi tarafından desteklenmektedir.

Bağlantıyı sağlamanız için; USB Bluetooth kablosuz adaptörü veya sisteminizde gömülü etkinleştirilmiş Broadcom olması gerekiyor.

 

 

Talimatlar;

  •  Bilgisayarınız da bir Bluetooth kablosuz adaptörü varsa, Bluetooth özelliğinin açık olduğundan emin olun. Karşıdan yüklemeye başlamadan önce varsa, USB Bluetooth kablosuz adaptörün  bilgisayarınıza takılı olduğundan emin olun.
  • Dosyasını indirmeyi başlayın. Çalıştırma veya dosyayı kaydetme istendiğinde, Kaydet butonuna tıklayın.

Dosyayı yüklendikten sonra, kurulum programını çalıştırmak için çift tıklayın. InstallShield ® sihirbazı WIDCOMM Bluetooth yazılımı yüklemeye başlar.

  •  Yükleyici ekrandaki yönergeleri izleyin.
  •  Bluetooth yazılımı yüklendikten sonra, Bluetooth Yapılandırma Sihirbaz penceresinde Next (İleri) düğmesini tıklatın ve Bluetooth ortamını yapılandırmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

Not: Eğer mevcut Bluetooth Windows yazılım güncelleştirmesi yapıyorsanız, Bluetooth ortamında yeniden yapılandırmak için gerekli değildir.

Free Download: WIDCOMM Bluetooth programın 6.3.0.200 sürümünü indirmek için tıklayın… 

Windows 7 İçin WIDCOMM Bluetooth Programı İçin Yorum Yap