Windows 7 Masaüstü Araçları

Masaüstünüzü Zenginleştirin

Windows 7 masaüstünü zengileştirin.Çeşitli uygulamalar ile masaüstünüzü daha zengin ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.Masaüstünüzü zenginleştirecek 7 farklı Windows 7 widget’la kullanışlı ve eğlenceli bir masaüstüne sahip olun.

İşte Windows 7 Masaüstü Uygulamarı

Clipboard Manager

Geçmişinize hızlı bir şekilde erişmk için widget kullanın. Daha önce kopyaladığınız veya taşıdığınız belgelere hızla erişip, gerekeni yapabilirsiniz.

Clipboard Manager İndir

MiniTV

Çok güzel bir masaüstü TV uygulaması…Bir çok TV kanalını izlemenize imkan tanıyan bir widget olan MiniTV’yi belirli bir süre sonra kapanacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

MiniTV İndir

Ultimate Explorer

Birbirinden güzel farklı site elinizin altında.Basit bir araç gibi görünmesine karşın pek çok farklı siteden bilgi arayabilirsiniz. YouTube, Amazon ve dahası elinizin altında.

Ultimate Explorer İndir

Devamı için 2. sayfaya bakınız…

Windows 7 Masaüstü Araçları” İçin 7 Cevap

  1. cok iyide oldu cok guzelde oldu tamammı .. şimdi insanlar şu şekilde site yapabilir şu şekilde yapar ..
    ama fakat lakin ki onemli olan site olması . teşekkürler hadi hayırlı işler

  2. Engin bilginle bizleri aydınlattığın için teşekkürler hayri, bütün bilişim camiası sana minnettar, varol.. lol

  3. aramaktan canım çıkmıştı çok güzel elinize sağlık sitede üyelik falan istemiyo ten points goes tooooo bilgisayarkurtu

  4. SLM ARKADŞLAR BN PC ME F0RMAT ATRDIM AMA COK KÖTÜ 0LDU 0NCEDEN PC TV TAKIP İZLİYODUM ŞİMDİ İSE TV DEN DEYİL PC DEN GLİY SES BUNUN YANİNDA CAMERAM ACILMIYOR BİDE BU BUS DRİVER YUKLÜ DEYİL DİYO BNA NASIL YRDIMCI OLABİLRSİNİZ ACBA PC MİN HİC Bİ FONKSYONU KALMAMIŞ GİBİ COK İNCLEDİM AMA EKSİYİM COK BİLEMEDİM.

Windows 7 Masaüstü Araçları İçin Yorum Yap